Tai buvo itin sunkios lenktynės, o didelis karštis tiesiog alino. Iki šio etapo R. Baciuška kovojo dėl nugalėtojo titulo savo klasėje, kuris gauna teisę kovoti „Rotax Max“ pasaulio taurės finale. Likus dviems etapams R. Baciuška buvo antras, nuo lyderio esto Kasparo Korjuso atsilikęs tik trimis taškais.

Pusfinalyje R. Baciuška ir K. Jovaiša finišavo atitinkamai 11 ir 12 vietose. Finale R. Baciuškai sekėsi kiek geriau – jis susitvarkė su keturiais priešininkais ir finišavo septintas. K. Jovaiša taip ir liko 12 vietoje.

Tai kiek pablogino R. Baciuškos padėtį turnyro lentelėje – jis nukrito į trečią poziciją ir likus vienam etapui turės gerokai pasistengti, jeigu nori laimėti čempionatą. Tačiau vilčių sportininkas nepraranda – galimybė laimėti niekur nedingo.

Galingesnėje „Rotax Max DD2“ klasėje kovojo vienintelis lietuvis – Laurynas Razas. Dauguma priešininkų gerokai vyresni, nes jis pirmus metus važiuoja šios galingos klasės kartingu, todėl kovoti jaunajam lietuviui nėra lengva. Kvalifikacijoje L. Razas parodė šeštą rezultatą. Tačiau pusfinalyje jam pavyko pakilti iki ketvirtos vietos. Sužibo viltis užkopti ant pakylos. Tačiau finale savo rezultato pagerinti L. Razui nepavyko ir jis liko ketvirtoje vietoje.

Viena gausiausių klasių šiame turnyre – jaunųjų lenktynininkų, važiuojančių „MiniMax“ klasėje. Čia kovėsi du „RKV Racing“ komandos nariai – Sylvesteris Aleksejevas ir Ignas Kaselis.

I. Kaselis tai buvo ir pasiruošimas kitą savaitgalį vyksiančiam itin atsakingam turnyrui. Mat jis pirmą kartą dalyvaus prestižiniame „MiniMax“ klasės kartingo turnyro finale „Euro Final“, kuris vyks Austrijoje. Į šį turnyrą suvažiuos greičiausi 8-14 metų Europos kartingo lenktynininkai. Turnyre laukiama iki šimto lenktynininkų iš dvidešimties šalių.

Na, o Latvijos turnyre lietuviams nebuvo lengva – tarp 23 dalyvių treniruotėse ir kvalifikacijoje jie išsirikiavo vienas greta kito – 11 ir 12 vietose. Tačiau finalo važiavime nepasisekė – I. Kaselis ir S. Aleksejevas finišavo 17 ir 18 vietose.

Tad šis „Pro Kart“ turnyro etapas Latvijoje lietuviams buvo kaip reta nedėkingas – nei vienas iš lietuvių nelipo ant prizininkų pakylos. Tikėkimės, kad kitame etape, kuris vyks rugpjūčio pabaigoje „Madonos“ trasoje Latvijoje, bus sėkmingesnis.