S. Juodviršis, kartu su dar keletu „RKV Racing“ komandos narių, sugebėjo dalyvauti lenktynėse Estijoje, sėsti į automobilį, per naktį atsigabenti visą lenktynių techniką į Lietuvą ir kitos dienos ryte startuoti jau Lietuvoje.

„Tai buvo šiek tiek sunkoka, tačiau per vieną savaitgalį dvejose šalyse dar nesu lenktyniavęs. Ypač malonu, kad abu kartus ir nugalėjau“, – sakė „RKV Racing“ komandos lyderis S. Juodviršis.

„Rotax Max DD2“ klasėje Estijoje Baltijos šalių pirmenybėse Lietuvai atstovavo vienintelis lenktynininkas – S. Juodviršis. Lenktynės nebuvo lengvos – kvalifikacijoje ir pusfinalyje jis turėjo tenkintis antra vieta – abu kartus už jį greitesnis buvo latvis Haraldas Garkaklis. Tačiau finale viskas stojo į įprastas vietas – mūsiškis užtikrintai nugalėjo.

Negana to, naktį keliavęs į Lietuvą S. Juodviršis užtikrintai nugalėjo ir Smalininkuose. Taigi, dvi dienos, dvi skirtingos šalys ir dvi pergalės!

Smalininkuose antrą vietą užėmė Laurynas Razas, kuris varžybose Estijoje nedalyvavo.

„Rotax Junior“ klasėje važiavęs Karolis Jovaiša Estijoje po nepasisekusio pusfinalio liko tik vienuoliktoje vietoje. Lietuvoje K. Jovaišai sekėsi kur kas geriau – savo klasės finale jis užėmė antrą vietą. Jis nusileido tik savo komandos draugui, kuris Estijoje varžybose nedalyvavo – Rokui Baciuškai.

Įdomu, kad abu jie finale startavo iš paskutinių vietų. Mat pusfinalyje R. Baciuškos karto ratas nukrito vos išvažiavus į apšilimo ratą, o K. Jovaišos pusfinalio rezultatai buvo anuliuoti. Pyktelėję, finale startavę iš paskutinių pozicijų, tiesiog nepaliko nei menkiausių šansų savo priešininkams.

„Rotax Mini Max“ klasėje Estijoje kovojo du lietuviai – Silvesteris Aleksejevas ir Ignas Kaselis. Estijoje S. Aleksejevas liko dešimtas, o I. Kaselis – vienuoliktas. Užtat lietuviai atsigriebė Smalininkuose – „Mini 60“ klasės finale I. Kaselis užėmė trečią, o S. Aleksejevas – antrą vietą.

Na ir „Rotax Max DD2 Masters“ klasėje Smalininkuose triumfavo „etatinis“ šios klasės lyderis, pirmaujantis Lietuvos čempionatuose jau trečius metus iš eilės, Saulius Pocevičius.