Pirmajame važiavime nepralenkiamas buvo nugalėtojo vardą ginantis Yvanas Mulleris. Prancūzas tėvynainį S. Loebą pranoko beveik 13 sek. Trečias finišo liniją kirto buvęs „Formulės-1“ pilotas Gabriele Tarquini. 52-ejų sportininkas, vairuojantis „Honda“ automobilį, nugalėtojui pralaimėjo 15 sek.

Ketvirtas šiame važiavime liko buvęs „Renault F1“ komandos pilotas - bandytojas Jose Maria Lopezas, atstovaujantis „Citroen“ ekipai. Penktoje vietoje finišavo 2012 metų WTCC čempionas Robas Huffas su „Lada“ automobiliu.

Antrosiose lenktynėse puikų tempą demonstravo ir antrąją sezono pergalę iškovojo J. M. Lopezas. Jis beveik 2 sek. pranoko komandos draugą Y. Mullerį.

Trečioji vieta atiteko dar vienam buvusiam F-1 lenktynininkui Tiago Monteiro iš „Honda“ ekipos. Portugalas dalį lenktynių pirmavo, tačiau galiausiai neturėjo priešnuodžių „Citroen“ atstovams.

Ketvirtą vietą užėmė G. Tarquini, penktą – dar vienas „Honda“ automobilį pilotuojantis sportininkas Mehdi Bennani.

Šįkart S. Loebas finišo liniją kirto būdamas šeštoje vietoje. Legendinis prancūzas įsivėlė į kontaktinę kovą ir nesugebėjo pakilti aukščiau.

Po dviejų etapų čempionato įskaitoje ir toliau pirmauja J. M. Lopezas, surinkęs 85 taškus. Antras žengia S. Loebas su 73, trečias – Y. Mulleris su 65 taškais.

Komandinėje įskaitoje neabejotina lyderė –„Citroen“ ekipa, pelniusi jau 183 taškus. Antra rikiuojasi „Honda“ (103 taškai), trečia – „Lada“ (75 taškai).

Kitas WTCC pirmenybių etapas vyks Vengrijoje gegužės 3-4 d.