„Tokio pobūdžio turnyrai labai patinka mūsų kartodromo lankytojams, nes juose galima pasilyginti savo jėgomis su kitais šio sporto mėgėjais,“ – sako Plytinės kartodromo vadovas Aleksejus Čerešniovyj. „Paprastai pravažiuoti kartingu yra įdomu, tačiau kai gali palenktyniauti su bendraminčiais, tokios lenktynės suteikia kur kas daugiau adrenalino. Ypač ilgos distancijos“.

Turnyro organizatoriai sugalvojo gan originalias varžybas. Kiekvienoje komandoje gali būti po du lenktynininkus, kurie vieno etapo metu dalyvauja dviejuose pusės valandos trukmės važiavimuose. Visai kaip ilgų distancijų lenktynėse, sportininkams važiavimo metu reikia užsukti į „boksus“ ir keistis tarpusavyje. Kad lenktynės būtų kuo demokratiškesnės, prieš kiekvieną važiavimą komandos kartingus pasiskirsto tarpusavyje burtų keliu.

Šį savaitgalį vyko jau ketvirtas šio itin azartiško turnyro etapas, kuriame užsiregistravo netikėtai daug – net 24 komandos, todėl lenktynininkus teko skirstyti į tris pogrupius. Pirmas pogrupis – tai greičiausi dalyviai. Po kiekvieno etapo trys prasčiausiai pasirodžiusios pirmo pogrupio komandos perkeliamos į antrą pogrupį, iš kurio trys greičiausios ekipos patenka į pagrindinę grupę.

Šį kartą laimėjo komanda, pasivadinusi „Litas“, antri liko „Kartfanai.lt“, trečioje vietoje – „AbuDhabi Racing“.

Įdomu tai, kad lenktynių organizatoriai – Kartfanai.lt bei Plytinės kartodromas laukia visų norinčių, kurie gali prisijungti ir nuo sezono vidurio. Kitame etape, kuris vyks sausio 5-ą dieną laukiama dar daugiau komandų ir dar įdomesnės kovos. Norintys dalyvauti šiose lenktynėse turėtų kreiptis į Plytinės kartodromo administraciją.