Jis išvažiavo į Prancūziją, kur tuo metu vyko pasaulio taurės finalas.

Šioje klasėje paskutinį etapą laimėjo Vytautas Surdokas. Tuo tarpu kitų klasių čempionai prieš Vilniaus etapą dar nebuvo aiškūs.

Silpniausioje, „Micro“ klasėje, paskutinį etapą, o kartu ir visą čempionatą laimėjo Ąžuolas Eidukas. Jis pirmavo šiame čempionate nuo pat pirmo etapo. Antrą ir trečią vietas užėmė du Lietuvos kartingo akademijos auklėtiniai – Dominykas Rutkauskas ir Matas Sidekerskis.

Galingesnėje, „Mini 60“ klasėje, taip pat dominuoja Lietuvos kartingo akademijos auklėtiniai. Deja, šios klasės finalą aptemdė nemalonumai.
Finale pirmavo Gustas Grinbergas, už nugaros palikęs Justą Jonušį ir Tomą Vaitekūną. Tačiau po finišo Gusto ir Tomo rezultatai buvo anuliuoti, nes jų technika neatitiko reikalavimų. Komanda padavė apeliaciją, todėl šios klasės rezultatai paaiškės tik kitą savaitę.

„Rok“ ir „Rok Junior“ klasių finalą laimėjo Jevgenijus Fedorenka, kuris tapo „Junior“ klasės čempionu. Antras finišavo Vitalijus Ivickis, trečias – Narvydas Janušis. Pastarajam užteko trečios vietos, kad laimėtų čempiono titulą. Iki Vilniaus etapo dar pirmavo Ignas Gelžinis, tačiau jam tą patį savaitgalį teko lenktyniauti Didžiojoje Britanijoje. Pasinaudojęs tuo N. Janušis ir laimėjo čempionatą.

Dar įdomesnė kova užsimezgė „Rotax Max Junior“ klasėje. Šios klasės čempionas gauna bilietą į pasaulio taurės finalą, kuris vyks lapkričio mėnesį JAV. Į šį titulą prieš paskutinį etapą pretendavo du lenktynininkai – Laurynas Razas ir Rokas Baciuška.

L. Razas pirmavo 11 taškų, tad jam pakako pusfinalyje ir finale finišuoti antram, o R. Baciuškai buvo būtina nugalėti. Pusfinalyje L. Razas planą įvykdė, o R. Baciuška finišavo trečias. Atrodė, čempionas jau aiškus, tačiau finale L. Razas starte susidūrė su priešininku ir nukrito į penktą vietą. Deja, R. Baciuška tuo nepasinaudojo – jis finišavo trečias ir čempiono titulo šiais metais neiškovojo. Na, o paskutinį etapą laimėjo Karolis Jovaiša – tai pirma jo pergalė šių metų čempionate.

„Rotax Max DD2“ klasėje taip pat du lenktynininkai pretendavo į čempiono titulą, kuris suteikia teisę atstovauti Lietuvai pasaulio taurės finale: Simas Juodviršis ir Kazimieras Vasiliauskas. Tik čia intrigos buvo mažiau – finalą laimėjo K. Vasiliauskas, tačiau čempionu tapo S. Juodviršis. Į pasaulio taurės finalą važiuos abu sportininkai – S. Juodviršis, kaip Baltijos šalių čempionas, o K. Vasiliauskas – kaip greičiausias Lietuvoje.

„Rotax Max DD2 Masters“ klasės finalą, kaip ir visą čempionatą laimėjo dar vienas „RKV Racing“ komandos narys – Saulius Pocevičius. Jis irgi važiuos atstovauti Lietuvai į JAV „Rotax“ pasaulio taurės finalo lenktynes, kurios vyks lapkritį.

Lietuvos kartingo federacijos taurės įskaitoje lenktyniavo „Open“ klasės lenktynininkai, suskirstyti į dvi grupes – „Junior“ ir „Senior“.
Paskutinį etapą „Junior“ įskaitoje laimėjo Joris Dumčius, o „Senior“ – Tomas Pidkovas.