Jie galės grįžti prie to, nuo ko visas sportas ir prasidėjo: malonumo ir azarto.

Šalia viso to, „garą“ padės nuleisti Dažasvydžio kovos, vykstančios šalia trasos įrengtame specialiame lauke. Gamta, adrenalinas kovos tarpusavyje aerodrome, po truputį skęstančiame tamsoje.

Variklius vėsins, bet kraują kaitins automobilių plovykla su geriausiomis specialistėmis merginomis. Jų tarpe – Monika Šalčiūtė, žinoma jau ne tik kaip šokėja ir socialinio tinklapio „Facebook“ žvaigždė, bet kaip ir į televizijos vandenis išplaukusi jaunutė talentinga mergina.

Savo meno kūrinius apžiūrai išrikiuos „Tuning Team“, begrasinantys vėliau išlėkti ir į pačia Drift trasą.

Nemėgstantiems bėgioti po laukus su dažasvydžio ginklu rankoje, siūlome pasivažinėti kartingais. Juk visada smagu įveikti draugą trasoje ir įspesti į trasos kampą, ko paprastai keliuose niekada negalėtum.

Na, o visai tingintiems lakstyti, važinėti ar danguje ieškoti krintančių meteoritų, veiklos tikrai bus: „G&G Sindikatas” neįsileis blogos nuotaikos, moto akrobatai, tuo labiau palaikys „teisingą“ širdies ritmą ir neatslūgstantį tolygų adrenalino pulsavimą, o besisukiojantys keturračiai trasoje įrodys, kad nėra netinkamų transporto priemonių „žaidimams“ trasoje: gali būti tik mažai noro.

Pakankamai prisirinkus vaizdų akimis ir norint išbandyti trasą ne tik žiūrint, bet ir sėdint automobilyje šalia profesionalo, bus suteikta galimybė išbandyti vis populiarėjančią Drift Taxi paslaugą.
Ir visa tai bus galima išvysti skrendant virš trasos ultra-lengvuoju lėktuvėliu: tiek patį Daukšių aerodromą, besivažinėjančius automobilius, bet ir gražias Kėdainių apylinkes.

Tiems, kas dar neapsisprendė galima pabrėžti, kad ASFA Night Matsuri tai — renginys skirtas automobilių mėgėjams, negalintiems gyventi be driftinančio automobilio vaizdų ir grožio, kuomet automobilis, sklandžiai valdomas, tobulai šonu praslysta posūkiu, sukeldamas menką, bet puikiai pajuntamą vėjo bangą.

Šis renginys ir tiems, kurie nori patobulinti savo vairavimo įgūdžius: pasitreniruoti važiuoti poroje stengiantis įveikti skirtingus varžovus, išbandyti skirtingas vairavimo technikas ar pasipraktikuoti važiuoti arti kliūčių ir t.t, kas turint galu varomą automobilį ir žinant fizikos dėsnius, be visa šito – dar ir puiki galimybė gerai praleisti laiką, pabendrauti su bendraminčiais, pasidalinti patirtimi ar jos pasisemti.

Organizatoriai pabrėžia, kad tai toli gražu ne varžybos, o tiesiog šventė, skirta visiems. Ir žiūrovams, ir dalyviams. O kalbant apie dalyviams paruoštą trasą verta paminėti, kad ji bus dviejų konfigūracijų. Viena skirta labiau pažengusiems šoninio slydimo mėgėjams, kita – pradedantiesiems, ar važiuojantiems ne tokiais galingais automobiliais. Kaip sako vienas iš renginio organizatorių Mantas Kuzmarskis, dalyviai turės iš ko rinktis.