Kajus Samsonas pasiekė geriausią savo rato įveikimo laiką Smalininkų trasoje, tačiau lenktynėse koją jam pakišo technikos gedimai.

Visi keturi dešimtmečiai ir vienuolikmečiai „P1 Racing by WTR“ jaunieji sportininkai galėjo didžiuotis savo atliktu darbu. G. Grinbergas ir T. Vaitekūnas 1 ir 3 vietas užėmė treniruotėje, kvalifikacijoje, pusfinalyje ir finale. G. Grinbergas greičiausiai vieną trasos ratą įveikė pusfinalyje, o T. Vaitekūnas Mini 60 klasės rato įveikimo rekordą Smalininkuose pagerino finale.

Dar daugiau sunkaus darbo lenktynėse atliko D. Vavilovas ir K. Samsonas. Kvalifikacijoje užėmę 9 ir 11 vietas, sportininkai pusfinalyje buvo priversti brautis į priekį. Danielius finišą pasiekė 8 vietoje, o Kajus finišavo 11. Finale D. Vavilovas pademonstravo savo tikrąsias galimybes. Po 15 ratų trukusios kovos, kurios metu lenktynininkų pozicijos keitėsi ne vieną kartą, Danielius finišavo penktas. K. Samsono startas buvo geriausias šiame sezone lenktyniaujant Mini 60 klasėje. Tačiau puikią kovą dėl aukštesnių pozicijų teko nutraukti dėl technikos gedimo. Bandymas su gendančiu motoru pasiekti finišą nebuvo sėkmingas, tačiau lenktynininkas liko patenkintas savo pažanga. Beveik sekunde pagerintas rato įveikimo laikas kartingo trasose reiškia labai daug.

Likus tik vienam Lietuvos kartingo čempionato etapui, įvyksiančiam Vilniuje rugsėjo 14 d., sportininkai nesėdės rankų sudėję. Rugpjūčio viduryje jų lauks 4 dienų fizinio pasirengimo stovykla Molėtų rajone, dvi treniruočių dienos geriausioje Lenkijos trasoje Stary Kisieline. Suplanuotas ir startas rugsėjo 7-8 dienomis vyksiančiame Lenkijos kartingo čempionato etape.

V Lietuvos kartingo čempionato etapo nugalėtojai:

1. Gustas Grinbergas 15 ratų
2. Martynas Gurtajus atsiliko +6.213 sek.
3. Tomas Vaitekūnas +6,443
4. Justas Jonušis + 10,777
5. Danielius Vavilovas + 13,482