Tačiau tarp trasoje susirinkusių 70 dalyvių netruko ir kitų mikrodvikovų. Sprinto trasos konfigūracijoje buvo neįprasta greičio gesinimo zona, kuri tarp dalyvių įnešė sumaišties, tačiau jiems teko parodyti savo visus vairavimo sugebėjimus.

Su šiuo iššūkiu geriausiai susitvarkė I. Senkutė, vairuojanti „VW Golf“ automobilį. Tačiau šį kartą ji turėjo daugiau konkurentų. Nuo jos tik viena sekunde atsiliko Justinas Pangonis su „Mitsubishi Colt“.

Galiniais varomais ratais automobilių klasėje kova virė tarp Karolio Matusevičiaus ir Pauliaus Pakrosnio. Jų trasos įveikimo laikai buvo praktiškai vienodi - 1 min. 47,20 sek. ir 1 min. 47,32 sek.. Senesnis Karolio „BMW e30“ buvo greitesnis už Pauliaus „BMW e46“.

Visais keturiais varomais ratais automobilių klasėje pirmą vietą vietą užėmė Algirdas Gelžinis, vairuojantis „Subaru Impreza STI“. Jis įrodė, kad moka puikiai važiuoti ne tik slalomo rungtyje, bet ir gerokai greitesnėje sprinto trasoje.

Antra vieta atiteko Laurynui Simonavičiui su „Mazda 323 GTX“, kuris kiekviename etape sparčiai tobulėja ir kimba lyderiams į atlapus. Nuo Lauryno tik 6 dešimtosiomis sekundės atsiliko vienas klasės favoritų Evaladas Kazlauskas su savo naujai paruoštu „Audi“ automobiliu.

„Open Sport“ klasėje triumfavo Lietuvos šoninio slydimo karalius Andrius Vasiliauskas su galingu drifto varžyboms paruoštu BMW automobiliu. Antra vieta ir vėl atiteko Andriui Lukoševičiui su „Opel Cors“.

Į slalomo kovas grįžo žiemos čempionato lyderis Justinas Akelis su „Honda CRX“ ir išsyk laimėjo pirmą vietą, vos 4 dešimtosiomis sekundės dalimis aplenkęs Rytį Turčiną su „Renault Clio“.

Galiniais varomais ratais automobilių klasėje pirmas buvo nuolatinis „Nemuno žiedo“ organizuojamų renginių dalyvis Giedrius Zubrickas su BMW automobiliu. Antrą vietą užėmė Algirdas Šliažas su „Nissan 200SX“.

„Open Sport" klasėje varžėsi du dalyviai: Paulius Reisas ir Viktoras Korusevas. Paulius su „BMW Compact“ už varžovą buvo greitesnis trimis sekundėmis.

III-ias čempionato etapas Kačerginės trasoje vyks sekmadienį - balandžio 28 dieną.