Nepaisant laukiamų sunkumų tai bene paskutinis šansas savo vairavimo įgūdžius išbandyti gilios žiemos sąlygomis.

Todėl šį kartą prie starto stos ne tik nuolatiniai renginio dalyviai, bet ir kitų autosporto šakų nugalėtojai. Su žiema rungtis panoro ir šoninio slydimo, kitaip dar vadinamo „driftu“, čempionas Andrius Vasiliauskas.

Paskutiniame etape gausiausiai ruošiasi dalyvauti visais keturiais ratais varomi automobiliai. Tačiau žadama sulaukti ir tokių transporto priemonių, kurių Lietuvos keliuose nesutiksite. Savo jėgas bandys lenktynininkai, važiuojantys su galiniais ratais varomais, bet itin lengvais sportiniais bagiais.

Absoliučios įskaitos rezultatų lentelėse taip pat likę nemažai intrigų. Antai visais keturiais ratais varomų automobilių klasėje vos 8 taškais išsiveržęs į priekį pirmauja Ugnius Žiedavičius su „Mitsubishi EVO“. Jį vejasi Simonas Urbonas su „Subaru Impreza“. Taip pat galiniais ratais varomų automobilių klasėje du pirmus BMW automobilius skiria vos 3 bendros įskaitos taškai. Todėl kova tarp Tado Viliūšio ir Karolio Pakrosnio bus kaip niekad įnirtinga.

Per visą čempionatą jame dalyvavo apie 300 vairuotojų ir buvo užfiksuota apie 600 trasos įveikimo laikų. Tačiau organizatoriai spėja, jog finale skaičius gerokai išaugs. Todėl, kad tai bene vienintelė saugi vieta, kur kiekvienas norintis išbandyti savo vairavimo įgūdžius, kad ir su standartiniu automobiliu, tai gali padaryti saugiai ir nepažeisdamas kelių eismo taisyklių.