Šiame etape 8 klasėse dalyvavo 60 sportininkų iš 15 komandų, Lietuvos bei Rusijos sportininkai.

MICRO klasėje labai įdomi kova vyko tarp Ąžuolo Eiduko (MS Kart) ir Deimanto Šimkūno (IJ Racing). Jaunieji sportininkai kovojo nuo pirmo iki paskutinio rato, o pergalę iškovojo pirmasis.

MINI 60 klasėje kova dėl pirmos vietos vyko tarp Gusto Grinbergo ir Justo Jonušio (abu PROMO KARTAS). J. Jonušis užėmė pirmą, G. Grinbergas - antrą, o Martynas Gurtajus (Šiaulių KK) - trečias vietas.

ROK klasėje nepralenkiamu šį savaitgalį buvo Paulius Paškevičius (MS Kart). Antrą vietą užėmė Artūras Matusevičius (PASKE Racing), 3-ą vietą iškovojo Vitalij Ivickij (Nr.5, ARTkart).

ROK Junior negausioje klasėje beveik identiškus laikus viso savaitgalio važiavimuose rodė Ignas Dagilis (IJ Racing) ir Jevgenijus Fedorenka (A&M Rotena Racing). I. Dagilis užėmė pirmą vietą šiame etape, aplenkęs J. Fodorenką ir Luką Stanevičių (MS Kart).

KZ2 Plius klasėje ir vėl buvo nepralenkiamas P. Paškevičius (Nr.128, PASKE Racing). Antras buvo Ignas Misevičius (MS Kart), o trečias liko Simas Tankevičius (AJ Racing).

Lietuvos kartingo federacijos taurės OPEN 125 Junior klasėje, greičiausias buvo Domantas Čepas (CEPO Racing). Antrą vietą visuose važiavimuose iškovojo Joris Dumčius ( ARTkart), o trečias liko Andrejus Apočkinas (AJ Racing).

Open 125 Senior klasėje nugalėjo Andrejus Karotinas (A&MRotena Racing), antras finišavo Zenonas Urbonas (AJ Racing), o Kęstutis Labukas (A&MRotena Racing) iškovojo trečią prizinę vietą.

BMW Formulės mini klasėje nugalėtoju tapo Kasparas Mičiūnas (PROMO KARTAS), aplenkęs Tomą Vaitekūną (PROMO KARTAS). Trečią vietą užėmė sezono naujokas Ignas Kaselis (PROMO KARTAS).