Tik ne visose iš jų lyderiai pasirodė: praėjusio etapo „Quad“ klasės nugalėtojas Imantas Tamuliūnas Plungėje prie starto linijos nestojo, tad dėl etapo taurės pakovoti galėjo kiti lietuviai – Marius Stasiškis ir Renaldas Petrulionis.

Šeštadienį vykusios „MX2“, o sekmadienį – „Open“ kovos tapo įspūdingu latvio Janio Karklinšo pasirodymu. „MX2“ klasėje Janis neturėjo sau konkurentų, tad tuo pačiu 250 kub. cm darbo tūrio motociklu stojo į kovą prieš visą „Open“ klasę. Galutinis rezultatas – garbinga trečioji vieta, į priekį praleidžiant tik Nerijų Rukštelą ir kone visus sportininkus ratu aplenkusį Vytautą Bučą.

Visą žiemą besitreniravęs ir Vokietijos „ADAC“ motokroso čempionate sėkmingai pasirodęs jaunasis Dovydas Karka 85 kub. cm klasėje pasipriešinimo nesulaukė net važiuodamas be stabdžių ir su užstrigusia pavarų dėže. Įdomu tai, kad Dovydo ratų įveikimo laikai – gerokai trumpesni už visų 450 kub. cm darbo tūrio motociklais važiavusių „Open P“ klasės dalyvių.

Trečiąjį etapą birželio 23-24 dienomis Pakruojyje rengs klubas „Robusta“. Iš viso šį sezoną bus surengti penki čempionato etapai.

Komandinėje įskaitoje daugiausiai taškų surinko renginio šeimininkai - klubas „Žemaitija“, už savęs palikęs Kėdainių „Vedavą“ ir Panevėžio „Semą“.

Lietuvos motokroso čempionato II etapo prizininkai:

„Quad“ klasė

I. Karlis Meldrajs
II. Marius Stasiškis
III. Renaldas Petrulionis

„65” klasė

I. Rainers Zuks
II. Nojus Gasiūnas
III. Jokūbas Januškevičius

„750 s/p” (motociklų su priekaba) klasė

I. Modris Štelle
II. Liutauras Variakojis
III. Andriejus Vareika

„125“ klasė

I. Saimonas Vespenderis
II. Kristers Drevinskis
III. Joviltas Cibas

„MX2“ klasė

I. Janis Karklinš
II. Nerijus Rukštela
III. Andis Valts

„MX2 M” klasė

I. Airimas Lukšė
II. Tomas Šerkšnas
III. Karolis Žalnieriūnas

Moterų klasė

I. Karolina Vasiliauskaitė
II. Diana Mickūnaitė
III. Ugnė Danauskaitė

„Veteranai 40+” klasė

I. Saulius Stankus
II. Arūnas Ramanauskas
III. Gintautas Kaušius

„Veteranai 50+” klasė

I. Gintaras Stankevičius
II. Saulis Zalinkevičius
III. Virgilijus Limba

„Quad“ (pradedantieji)

I. Lukas Tijušas
II. Kęstutis Juozaitis
III. Martynas Šiupšinskas

„Quad“ (moterys)

I. Lina Stanevičiūtė
II. Alvita Kietytė
III. Ugnė Dragūnaitė

„Quad“ (veteranai)

I. Pavel Lukaševič
II. Narsutis Balčiūnas
III. Rimantas Milušauskas

„50” klasė

I. Martins Varmalis
II. Valentas Vasiliauskas
III. Arnas Vedlūga

„85“ klasė

I. Dovydas Karka
II. Argaudas Čepas
III. Arnas Milevičius

„Open“ klasė

I. Vytautas Bučas
II. Nerijus Rukštela
III. Janis Karklinš

„Open M“ (mėgėjų) klasė

I. Egidijus Karaliūnas
II. Kęstutis Kazlauskas
III. Renaldas Pilinka

„Open P“ (pradedančiųjų) klasė

I. Nerimantas Jucius
II. Tadas Bertašius
III. Linas Barauskas