Pirmame važiavime visi startuoja pagal kvalifikacijoje pasiektą rezultatą, o antrose – pirmas dešimtukas startuoja atvirkštine tvarka (pirmu finišavęs startuoja dešimtas, antru - devintas, trečiu – aštuntas ir t. t.).

Daugeliui dalyvių tai buvo pirma proga po žiemos išbandyti Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasą ir patikrinti savo automobilius, tačiau visiems teko susipažinti su nauja S formos greičio gesinimo zona.

Kvalifikacijoje greičiausią rato įveikimo laiką užfiksavo M. Matvejevas – 1 min. 17,952 sek. Iš antros pozicijos startavo Vytas Bilinskas („Mitsubishi Lancer Evo VIII“) - 1 min. 19,745 sek., iš trečios – E. Bulotas – 1 min. 20,227 sek.

Pirmose lenktynėse nugalėjusiam latviui nežymiai nusileido E. Bulotas, o trečią vietą užėmė Gediminas Bilinskas su BMW.

„Fast Lap Race“ pirmų lenktynių TOP-5:

1. Marekas Matvejevas („Lotus Exige“) 10 ratų – 13 min 22,321 sek.
2. Egidijus Bulotas („Porsche 968 RSR“) atsiliko 4,837 sek.
3. Gediminas Bilinsas (BMW E30) +9,003
4. Andrius Firantas („Honda S2000“) +10,784
5. Vytas Bilinskas („Mitsubishi Lancer Evo VIII“) +47,523

Antrose lenktynėse iš dešimtos vietos puikiai startavęs M. Matvejevas jau po kelių posūkių tapo lyderiu. Antras vėl finišo liniją kirto E. Bulotas, o štai trečioje vietoje finišavo patyręs žiedinių lenktynių meistras Andrius Firantas („Honda S2000“), šį kartą aplenkęs G. Bilinską.

„Fast Lap Race“ antrų lenktynių TOP-5:

1. Marekas Matvejevas („Lotus Exige“) 10 ratų – 13 min 22,018 sek.
2. Egidijus Bulotas („Porsche 968 RS“) +27,965 sek.
3. Andrius Firantas („Honda S2000“) +38,326
4. Gediminas Bilinskas (BMW E30) +42,863
5. Deividas Sakalauskas („Honda Civic“) +50,665

Po „Fast Lap Race“ varžybų įvyko finalo „Fast Lap Super Lap“ varžybos. Jų metu dalyviai turėjo tik po vieną galimybę pasiekti geriausią rato įveikimo laiką. Rekordinį laiką – 1 min. 16,497 sek. – užfiksavo M. Matvejevas. Antras finišavo Vytas Bilinskas, kuris vos dalį sekundės buvo greitesnis nei trečią kartą prizininku tapęs E. Bulotas.