Anot ralio organizatoriaus Benedikto Vanago, daugiau negu pusė – tai yra, beveik penkiasdešimt dalyvių vairuos konkurencingiausią keturiais ratais varomą techniką. Todėl galima daryti išvadą, jog dalyvių laukia atkaklios lenktynės, o žiūrovų – kvapą gniaužiantys epizodai.

„Net šešiasdešimt procentų „Halls Winter Rally 2012“ dalyvių startuos galingiausiais ir pajėgiausiais visais ratais varomais automobiliais. Tai įspūdingas rodiklis, kurio dėka stipriai išaugs konkurencija dėl greičiausiųjų vardo“, – teigė B.Vanagas. „Taip pat beveik pusė startuosiančių yra užsienio ekipažai – Utenoje sulauksime svečių iš Latvijos, Estijos, Rusijos, Ukrainos, Baltarusijos bei Lenkijos. Nemažai iš jų tai debiutas Lietuvos ralyje, todėl pasistengsime, kad jie parsivežtų tik geriausius įspūdžius apie mūsų šalyje organizuojamas varžybas ir čia atvyktų dar ne kartą“.

Naujojo sezono pradžią žymintis „Halls Winter Rally 2012“ pasitinka atsinaujinusiu automobilių parku. Daug kam tai pirmas šansas su naująja technika išbandyti savo jėgas lenktyniniu režimu. Favoritu nugalėti yra techniškai tobuliausią WRC kategorijos automobilį vairuosiantis Saulius Girdauskas. Be šio sportininko ralyje pirmaisiais smuikais turėtų groti gerbėjams puikiai pažįstami Lietuvos lenktynininkai: Vytautas Švedas, Dominykas Butvilas, Rokas Lipeikis, Ramūnas Čapkauskas taip pat ir ralyje startuosiantis organizatorius B.Vanagas. Nors pernai metų nugalėtojas Andis Neikšanas intensyviai ruošiasi startui pasaulio ralio čempionate, Utenoje neabejotinai stiprūs bus ir latviai: Janis Vorobjovas, Maris Neikšanas, Janis Feldmanis, Martinas Svilis bei Aivis Egle.

Be Lietuvos bei Latvijos lyderių vienas favoritų nugalėti bus ir jaunasis ralio talentas iš Estijos – Kasparas Koitla. Iš šios šalies taip pat atvyks patyręs bei labai greitas lenktynininkas – Raulis Jeetsas. Į Uteną suvažiuos net dešimt ekipažų iš Rusijos, kurie neabejotinai įneš įvairovės kovoje dėl aukštų pozicijų ir sudarys konkurenciją Baltijos šalių sportininkams. Iš pajėgiausių rusų galima paminėti tokius lenktynininkus kaip Aleksejus Lukianukas, Dmitrijus Tagirovas ar Aleksadras Gorelovas. Vienas favoritų tarp dviem ratais varomus automobilius pilotuojančių lenktynininkų yra Kaliningrade gyvenantis Dmitrijus Miačinas, vairuosiantis naujai paruoštą priekiniais ratais varomą „Renault Clio R3“ automobilį. Jo pagrindiniais varžovais bus publikos numylėtinis Dovilas Čiutelė, Egidijus Savickas ir kiti greiti sportininkai.

Išsamus dalyvių sąrašas publikuojamas oficialiame „Halls Winter Rally 2012“ tinklalapyje.

„Halls Winter Rally 2012“ – tarptautinis automobilių ralio etapas, organizuojamas Nacionalinio automobilių klubo bei sporto rinkodaros įmonės „Pitlane. Garbingą istoriją menančio renginio ištakos siekia 1994 metus. Vaizdingame Utenos regione šiemet ralis rengiamas jau ketvirtą kartą. Tradiciškai jame startuoja maždaug šimtas pajėgiausių automobilių ralio lenktynininkų, kurių pasirodymą stebi daugiau nei 50 tūkstančių žiūrovų.