„Yamaha“ važiuojantis lietuvis trečiadienį 326 km greičio ruožą įveikė per 7 valandas 44 minutes 5 sekundes ir beveik pusketvirtos valandos pralaimėjo antrąjį etapą šiemet laimėjusiam nugalėtojo titulą ginančiam ispanui Marcui Koma (KTM).

2 minutes ir 2 sekundes nuo ispano atsiliko ir antrą vietą užėmė šios klasės lyderio poziciją išsaugojęs prancūzas Cyrilas Despresas (KTM):

1. Marc Coma (Ispanija) KTM 4 val. 16 min. 43 sek.
2. Cyril Despres (Prancūzija) KTM atsiliko 2 min. 02 sek.
...

Po pergalės etape antrą vietą motociklininkų klasės įskaitoje užimantis Marcas Coma iki 8 minučių ir 10 sekundžių sumažino atsilikimą nuo pirmaujančio Cyrilo Despreso.

G. Igaris po keturių etapų lyderiui pralaimi 7 valandas 18 minučių 7 sekundes ir smuktelėjo į 108-ąją poziciją:

1. Cyril Despres (Prancūzija) KTM 11 val. 50 min. 27 sek.
2. Marc Coma (Ispanija) KTM atsilieka 8 min. 10 sek.
...

Automobilių klasėje pirmąją pergalę šių metų etapuose iškovojo ir lyderio poziciją bendroje įskaitoje susigrąžino triskart (2004, 2005 ir 2007 m) automobiliu ir šešiskart motociklu Dakare triumfavęs legendinis 45-erių metų prancūzas Stephane'as Peterhanselis su „Mini“.

1. Stephane Peterhansel (Prancūzija) "Mini" 3 val. 49 min. 33 sek.
2. Orlando Terranova (Argentina) "Toyota" atsiliko 5 min. 19 sek.
16.Nasser Al-Attiyah (Kataras) "Hummer" 26:51

Bendroje įskaitoje S. Peterhanselis artimiausią persekiotoją Ginielį de Villiersą („Toyota“) iš Pietų Afrikos lenkia 5 minutėmis ir 41 sekunde.

Nugalėtojo titulą ginantis ir „Hummer“ šiemet vairuojantis Nasseras Al-Attiyahas iš Kataro etape liko tik šešioliktas ir bendroje įskaitoje smuktelėjo į septintą vietą. Jis nuo prancūzo atsilieka jau pusvalandį.

1. Stephane Peterhansel (Prancūzija) "Mini" 9 val. 43 min. 20 sek.
2. Giniel de Villiers (PAR) "Toyota" atsilieka 5 min. 41 sek.
10.Erik Van Loon (Olandija) "Mitsubishi" 41:47

Sunkvežimių įskaitoje lietuviško kraujo turinčio Arturo Ardavičiaus „Kamaz“ ekipažas iš Kazachstano ketvirtame etape užėmė tik 10-ą vietą ir bendroje įskaitoje prarado lyderių poziciją bei nusmuko į penktą vietą.