Bendroje NEZ ralio-kroso čempionato įskaitoje 1600 divizione aplenkęs 32 varžovus čempionu tapo Vaidas Navickas.

Lietuvis su „Škoda Fabia“ automobiliu IV etape surinko 15 taškų ir liko 3-as, tačiau bendroje įskaitoje V. Navicko asmeninėje įskaitoje buvo 69 taškai. Toks rezultatas – net 24 taškais didesnis nei antrosios vietos laimėtojo dano Soreno Mortenseno.

„Lietuvos automobilių sporto federacija (LASF) džiaugiasi, kad lenktynininkams iš Lietuvos pavyko užimti aukštas vietas skirtinguose divizionuose. V. Navickas tapęs čempionu pademonstravo geriausią sportinį pasirengimą ir automobilio pilotavimo įgūdžius. Kazimieras Gudžiūnas ir jo trečioji vieta 4wd divizione parodė lenktynininko patirtį ir gerą pasiruošimą. Tikiuosi, kad ateityje sportininkams seksis pasiekti dar aukštesnių rezultatų“, - lietuvių pasirodymą komentavo LASF generalinė sekretorė Rasa Jakienė.

Ketvirtąją vietą savo pilotuojamu automobiliu „VW Polo“ 1600 divizione užėmė Vainius Žulys, bendroje įskaitoje surinkęs 42 taškus. IV etapo rezultatai lenktynininko nedžiugino, nes jis liko tik 12-oje vietoje, tačiau susumavus visų etapų rezultatus V. Žulys pakilo į triskart aukštesnę poziciją – 4-ą vietą.

30 taškų bendroje įskaitoje surinkęs Laurynas Diržininkas bendroje įskaitoje liko 7-as. Su savo pilotuojama „Lada 2108“ IV NEZ ralio-kroso čempionato etape jam nepavyko pelnyti taškų.

Bendroje įskaitoje kiti lenktynininkai iš Lietuvos 1600 divizione užėmė žemesnes vietas. Evaldas Brazauskas ir Modestas Juodpusis, surinkę po 12 taškų, atitinkamai užėmė 17-ą ir 18-ą vietas. Audrius Budreckis liko 25-as, Rokas Jakubauskas – 27-as, Ernestas Vingis užėmė priešpaskutinę, 32-ą vietą.

2000 divizione lietuviams sekėsi kiek prasčiau. Remigijus Nesvydis iškovojo 14-ąją vietą iš 24-ių, savo vairuojamu „VAZ 2103“ bendroje įskaitoje surinkęs 11 taškų. Edvino Stravinsko ir Ramūno Macijausko pilotuojami „VW Golf“ automobiliai atitinkamai užėmė 17-ą ir 18-ą vietas.

NEZ 4wd divizione bendroje įskaitoje K. Gudžiūnas liko 3-ias, iš viso surinkęs 50 taškų. Lenktynininkas IV etape pelnė 11 taškų ir rikiavosi 4 numeriu pažymėtoje eilutėje. Arvydas Galinis nuo jo atsiliko 17 taškų, tačiau užėmė 4-ąją vietą. Vitalijus Plastininas liko 15-as.

Bendroje įskaitoje Lietuva užėmė 3-ią poziciją, lydere pripažinta Norvergija, 2-oje vietoje išsirikiavo Latvija ir jos atstovai. Lietuva bendroje įskaitoje surinko 129 taškus.

Iš visų keturių NEZ ralio-kroso čempionato etapų Lietuva geriausiai pasirodė pirmajame, vykusiame Vilkyčiuose (Lietuva), kur bendroje įskaitoje lenktynininkai surinko 43 taškus.