Čempionų taurės Raket klasėje Vilniuje pergalę šventė Andrejus Apočkinas, antras buvo Joris Dumčius, trečias – Ignas Dagilis. Rok klasėje greičiausiai distanciją įveikė Ignas Gelžinis, aplenkęs savo brolį Joną Gelžinį ir Karolį Mažeikį. Laisvoje klasėje pergalę šventė Justas Pangonis, antras buvo Matas Kiznis, trečias – Marius Gabrijolavičius. Nugalėtojams įteikta gausybė prizų, kuriuos įsteigė „Krasta auto“, „Juta“, žurnalas Top Gear“, „Vilniaus Eoltas“, „Mevex“, „Dagris“, „Nestle Baltics“.

BMW Formulės Mini kvalifikacijoje staigmeną pateikė geriausią starto poziciją iškovojęs Markas Bukinas. Tačiau pirmame rate pusfinalio rate ją teko užleisti Rokui Baciuškai, kuris lyderio poziciją išlaikė iki pat finišo. O dėl kitų prizinių vietų užvirė tikras mūšis. Trečio rato paskutiniame posūkyje, po Kasparo Vaškelio stumtelėjimo, antrą vietą prarado Gustas Grinbergas. Vos į besisukantį kartingą neįsirėžęs Justas Jonušis pakilo į antrą vietą, o Kasparas liko trečias. Gustui pavyko atkovoti porą pozicijų ir finišuoti ketvirtu. Aurimas Blažulionis iš aštuntos vietos pakilo į penktą.

Domas Raudonis, po atkaklios kovos su Aurimu liko šeštas. Markas Bukinas, jau lenktynių pradžioje patyręs avariją, sugebėjo pakilti iki 7 pozicijos. Kasparas Mičiūnas liko aštuntas, o Nojus Nenortas ir Tomas Vaitekūnas pasidalino devintą ir dešimtą vietas.

Tik finale sprendėsi viso čempionato 2,3 ir 4 vietų savininkai, tad lenktynės žadėjo didžiulę intrigą. Po starto į priekį vėl išsiveržė Rokas Baciušką ir iki finišo niekam neužleido greičiausiojo titulo. O dėl prizinių vietų vėl susikirto Justas Jonušis, Kasparas Vaškelis ir Gustas Grinbergas. Šie trys lenktynininkai kiek atitrūko nuo persekiotojų ir užsiėmė tik tarpusavio kova. Visą važiavimą trijulė lėkė lyg surišti vienas su kitu. Pergalę čia ir antrą vietą lenktynėse pelnė Justas Jonušis, Kasparas Vaškelis liko trečias, greičiausią ratą lenktynėse įveikęs Gustas Grinbergas – ketvirtas.

Domas Raudonis, užsitikrinęs solidžią persvarą, finišavo penktas. Varžybų staigmena galima pavadinti Tomo Vaitekūno šeštą poziciją. Tai geriausias jo šiemet pasiektas rezultatas. Markui Bukinui ir Aurimui Blažulioniui lenktynės nenusisekė. Po kelių susidūrimų šie sportininkai atsidūrė pačiame rikiuotės gale. Markui dar pavyko aplenkti aštuntu finišavusį Kasparą Mičiūną, o Aurimas Blažulionis liko devintas. Nojus Nenortas lenktynes baigė dešimtas.

Po šešių BMW Formulės Mini etapų nugalėtoju tapo Rokas Baciuška, surinkęs 270 taškų. Antrą vietą iškovojo Justas Jonušis (186 tšk), antrą – Gustas Grinbergas (173 tšk). 7-9 metų amžiaus sportininkų įskaitoje nugalėjo Justas Jonušis, antra vieta džiaugėsi Gustas Grinbergas, trečia – Kasparas Vaškelis. Beje, šių metų BMW Formulės Mini lenktynininkai šiemet sezono dar nebaigė. Visi trys prizininkai spalio viduryje keliaus į svarbiausias lenktynes – ROK kartingo Pasaulio finalą.