„Micro“ klasėje tarp 8 sportininkų geriausiai sekėsi Martynui Gurtajui (Šiaulių kartingo klubas), jis 12 ratų distancijoje aplenkė komandos draugą Dovidą Najų, o trečią vietą ant garbės pakylos užėmė puikiai vyriškoje kompanijoje pasirodžiusi Agnietė Gumauskaitė iš sporto klubo „Ežerietis“.

„Raket“ klasės (9 dalyviai) finale po 15 ratų atkaklios kovos pirmasis finišo liniją kirto Lukas Stanevičius („MS Kart“), aplenkęs Jorį Dumčių iš „ARTkart“ komandos. Trečioji vieta atiteko „IJ Racing“ komandos lenktynininkui Simonui Draukšui.

Tarp 12 „Rok/Rok Junior“ klasės atstovų lygių nebuvo 2010 m. Lietuvos čempionui Ignui Gelžiniui („Juta Racing Team“). Jis užtikrintai pirmavo 20 ratų finaliniame važiavime, gerokai atitrūkęs nuo kitas prizines vietas užėmusių Pauliaus Paškevičiaus („MS Kart“) ir Tautvydo Rudoko („Juta Racing Team“).

„Rok Junior“ klasės lenktynininkų įskaitoje pirmas finišavo Kasparas Tiškovas („MS Kart“) aplenkęs Vitalijų Ivickį (LMITKC) ir Vadimą Šapovalą („IJ Racing“).

„M-125“ klasėje kova dėl nugalėtojo vardo irgi vyko iki pat paskutinio rato finišo. Rytis Gumauskas (SK „Ežerietis“) aplenkė antrą vietą užėmusį Luką Neicelį iš kartingo klubo „Petrašiūnai“, o trečias finišavo kitas SK „Ežerietis“ lenktynininkas Leandras Stulpinas.

Vienoje greičiausių ir galingiausių „Rotax Max DD2“ klasėje nugalėjo „RKV Racing“ lenktynininkas Simas Juodviršis.

„Rotax Max DD2 Masters“ klasėje, kurioje varžosi vyresnio amžiaus sportininkai, pirmavo Lietuvos atstovas. Nugalėtoju tapo „RKV Racing“ lenktynininkas Saulius Pocevičius, o antrą vietą sugebėjo užimti latvis Arnijus Lembergas, aplenkęs Vitalijų Gudzenko („RKV Racing“).

„Rotax Max Junior“ klasėje nugalėtoju tapo Karolis Jovaiša („RKV Racing“), aplenkęs komandos draugą Eduardą Eizą.

Atkaklus buvo ir „KZ2 Plius“ klasės finalas. Jame pirmą vietą iškovojo Ignas Misevičius („MS Kart“), antrą – V. Gudzenko („RKV Racing“), o trečią – Simas Tankevičius iš „AJ Racing“ komandos.

Tarp 13 „Laisvos“ klasės sportininkų geriausiai sekėsi latviui Kristapui Gasparovičiui. Jis aplenkė Martyną Udrą („ARTkart“) ir Antoną Abragimovičių (LMITKC).

Ketvirtas Lietuvos kartingo čempionato etapas rugpjūčio 6 dieną vyks Smalininkų trasoje.