Dvylika įskaitinių greičio ruožų, kurių bendras ilgis buvo 97,2 km, nugalėtojų ekipažas įveikė per 48 min. 22,39 sek.

Antrąją vietą užėmė po pirmosios varžybų dienos pirmavę Saulius Girdauskas ir Audrius Šošas ("Mitsubishi Lancer Evo VII"). Jie nuo nugalėtojų atsiliko 5,28 sek. Trečioje vietoje - Vytautas Švedas ir Žilvinas Sakalauskas ("Mitsubishi Lancer Evo VII"). Juos ir nugalėtojus skyrė 58,5 sek.

Nugalėtojų titulą gynę Rokas Lipeikis ir Renatas Vaitkevičius ("Mitsubishi Lancer Evo VI", atsiliko 1 min. 3,06 sek.) liko ketvirti.

Vilniaus ralyje, kurio generalinis rėmėjas - UAB "Hanza Lizingas", dalyvavo 83 automobilių ekipažai ir 4 motociklininkai. Lenktynės vyko Trakų, Prienų, Molėtų ir Vilniaus rajonų keliais.

Vilniaus ralio, kuris rengiamas nuo 1961 metų, atidarymas ir uždarymas vyko prie Vilniaus miesto savivaldybės naujojo pastato. Ralio nugalėtojams E. Čirbai ir A. Pivorui įteikta Vilniaus mero taurė.

Beje, neapsieita be nelaimių. Šeštadienį antrajame greičio ruože "Bagdononys-1" (Trakų raj.)

Modesto Jako vairuojamas automobilis VAZ-2108 posūkyje partrenkė žurnalistą Vidmantą Jankavičių.

Žurnalo "Greitis" darbuotojui medikai diagnozavo rankų, dubens kaulų bei šonkaulių lūžius.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.