2.Nasser Al-Attiyah (Kataras), "Volkswagen"atsiliko 1 min. 03 sek.
3.Stephane Peterhansel (Prancūzija), BMW1:34
4.Giniel de Villiers (P. Afrika), "Volkswagen"5:43
5.Orlando Terranova(Argintina), BMW8:14

Bendroje įskaitoje dukart Dakaro ralio laimėtojo C. Sainzo pranašumas prieš antroje vietoje likusį S. Peterhanselį išaugo iki 3 minučių ir 5 sekundžių:

1.Carlos Sainz (Ispanija), "Volkswagen"5 val. 30 min. 00 sek.
2.Stephane Peterhansel (Prancūzija), BMWatsilieka 3 min. 05 sek.
3.Nasser Al-Attiyah (Kataras), "Volkswagen"3:19
4.Giniel de Villiers (PAR), "Volkswagen"10:49
5.Krzysztof Holowczyc (Lenkija), BMW16:04

Tarp motociklininkų pirmadienį greičiausias buvo nugalėtojo titulą ginantis 36-erių metų prancūzas Cyrilis Despres su KTM, išsaugojęs lyderio poziciją ir bendroje įskaitoje. 300 km greičio ruožą C. Despres įveikė per 3 valandas 19 minučių 11 sekundžių ir beveik dviem minutėmis aplenkė antroje vietoje likusį komandos draugą ispaną Marcą Comą bei beveik 4 minutėmis - trečią vietą užėmusį tėvynainį Davidą Casteau su "Sherco":

1.Cyril Despres (Prancūzija), KTM3 val. 19 min. 11 sek.
2.Marc Coma (Ispanija), KTMatsiliko 1 min. 49 sek.
3.David Casteu (Prancūzija), "Sherco"3:46
4.Francisco Lopez (Čilė), "Aprilia"4:06
5.Ruben Faria (Portugalija), KTM5:42

Po dviejų etapo triskart Dakaro ralio nugalėtojas C. Despresas jau pustrečios minutės lenkia į antrą vietą pakilusį M. Comą:

1.Cyril Despres (Prancūzija), KTM5 val. 17 min. 42 sek.
2.Marc Coma (Ispanija), KTMatsilieka 2 min. 35 sek.
3.Ruben Faria (Portugalija), KTM6:13
4.Francisco Lopez (Čilė), "Aprilia"6:51
5.Paulo Goncalves (Portugalija), BMW9:88

Sunkvežimių klasifikacijoje pergalę iškovojo ruso Firdauso Kabirovo ekipažas su "Kamaz", tapęs ir bendrosios įskaitos lyderiu. Prieš tai pirmavęs Vladimiras Čaginas (Rusija, "Kamaz") antrame etape liko penktas ir bendroje įskaitoje smuktelėjo į trečią poziciją:

1.Firdaus Kabirov (Rusija, KAMAZ)3:50:06 val.
2.Aleš Loprais (Čekija, TATRA)atsiliko 1:20 min
3.Franz Echter (Vokietija, MAN)+05:09
4.Andre de Azevedo (Brazilija, TATRA)+05:16
5.Vladimir Čagin (Rusija, KAMAZ)+06:14

Bendroje įskaitoje F. Kabirovas 9 sek. lenkia Alešą Lopraisą iš Čekijos ir turi 22 sek. persvarą prieš V. Čaginą:

1.Firdaus Kabirov (Rusija, KAMAZ)6:41:00 val.
2.Aleš Loprais (Čekija, TATRA)atsilieka 9 sek.
3.Vladimir Čagin (Rusija, KAMAZ)+00:22
4.Andre De Azevedo (Brazilija, TATRA)+9:59
5.Franz Echter (Vokietija, MAN)+14:21