V. Švedas pirmuose 9 greičio ruožuose sugaišo 39 min. 18,2 sek. ir antroje vietoje žengusį R. Lipeikį lenkė 0,8 sek.

Trečią vietą išsaugojo Dominyko Butvilo ir Renato Vaitkevičiaus ekipažas („Mitsubishi Evo X“), nuo lyderių atsilikęs 10,8 sek.

Po 10-tojo greičio ruožo lyderių trejetas nepsikeitė, tik V. Švedo ekipažas (42 min. 24,5 sek.)savo persvarą nuo artimiausio varžovo R. Lipeikio padidino iki 5,2 sek.

Iš ralio, už neleistinai trasoje suteiktą pagalbą, lenktynių organizatoriai pašalino latvių ekipažą J. Vorobjovą ir G. Vecvagarą.

R. Lipeikis lyderio poziciją susigrąžino po 12-to greičio ruožo, tačiau jau kitame etape į priekį vėl išsiveržė V. Švedas.

14-tajame greičio ruože vėl greitesnis buvo R. Lipeikis, kuris, prieš paskutinį greičio ruožą, prieš V. Švedo ekipažą pirmavo 1,1 sek.

3-ią vietą išsaugojo D. Butvilas, lyderiui pralaiminėjęs 14,5 sek.

Viskas sprendėsi paskutiniame, 2 km ilgio greičio ruože.

Čia greitesnis buvo V. Švedas, kuris bendroje įskaitoje antrą likusį R. Lipeikį, tapusį „Open“ klasės nugalėtoju, aplenkė vos puse sekundės.

Trečias bendroje įskaitoje liko D. Butvilas nugalėtojui pralaimėjęs 16,5 sek.

A2000 klasės nugalėtoju tapo svečio iš Rusijos Dmitrijaus Miačino („Honda Civic“) ekipas, L2000 klasėje nugalėjo Dovilas Čiutelė (VAZ 2105), S2000 – Aurimo Buteikio („VW Golf“) ekipažas.

Iš 51 lenktynes pradėjusio ekipažo varžybas baigė tik 27.

Iš viso nuo šeštadienio vidurdienio iki sekmadienio vakaro sportininkai įveikė 15 greičio ruožų. Nemaža dalis jų – visiškai nauji, kai kurie – jau gerokai primiršti ir keletą metų nevažiuoti.

Varžybų organizatorius Audrius Gimžauskas, pats kilęs iš Zarasų krašto, pripažino, kad šiame vaizdingame regione tikrai yra labai daug lenktynėms tinkamų ruožų.

Galutinė įskaita:

1. Vytautas Švedas/Žilvinas Sakalauskas („Mitsubishi EVO IX“, klasė: N4), 1 val. 3 min. 00,6 sek.
2. Rokas Lipeikis/Inga Lipeikytė („Mitsubishi Lancer EVO VIII“, „Open“), atsiliko 0,5 sek.
3. Dominykas Butvilas/Renatas Vaitkevičius („Mitsubishi EVO X“, N4), +16,5 sek.
4. Martynas Samuitis/Ramūnas Šaučikovas („Mitsubishi EVO IX“, N4), +1:26,00 min.
5. Audrius Višniauskas/Edvinas Pagirskas („Mitsubishi EVO IX“, N4) +1:58,00
6. Ramūnas Čapkauskas/Tomas Šipkauskas („Mitsubishi EVO IX“, N4) +2:03,3
7. Artūras Ežerskis/Giedrius Nomeika („Subaru Impreza“, „Open“) +3:20,3
8. Aleksandr Michailov/Normunds Kokins („Mitsubishi EVO X“, N4) +3:41,6
9. Artūras Vaičiūnas/Mantas Vaičiūnas („Subaru Impreza“, „Open“) +6:54,8
10.Eugenijus Michalauskas/Adomas Šablevičius („Mitsubishi EVO IX“, „Open“) +9:04,1