„Aukštaitijos“ ralis ankstesniais metais vykdavo Utenos, Ukmergės, Molėtų, Anykščių rajonuose, o šiemet varžybos startavo Ignalinoje, finišavo Visagine, o žvyriniai greičio ruožai driekėsi ir Zarasų rajono keliais.

Praėjusių metų čempionai V. Švedas ir Ž. Sakalauskas („Mitsubishi Lancer EVO IX“) tapo lyderiais nuo pat pirmojo greičio ruožo.

Visgi po klaidos paskutiniame greičio ruože V. Švedo ir Ž. Sakalausko ekipažas nusmuko į trečiąją vietą.

Ralio nugalėtojais tapo R. Lipeikis ir I. Lipeikytė („Mitsubishi Lancer EVO VIII“) ekipažas, antri liko svečiai iš Latvijos Andinas Neikšanas ir Peteris Dzirkalas („Mitsubishi Lancer EVO IX“).

Iš viso finišą pasiekė 25 iš 30 lenktynes pradėjusių ekipažų.

R2000 klasės nugalėtojais tapo Dovilo Čiutelės ir Žydrūno Vaitkevičiaus ekipažas (VAZ 2105).

Vytautas Baranauskui ir Gediminui Celiešiui ("Ford Fiesta") atiteko N2000 klasės nugalėtojų taurė.

A2000 klasėje pirmavo Tomas Bilius ir Vytis Pauliukonis ("Honda Civic").

B lygos ralio čempionate pirmavo Arūnas Černius ir Edvinas Bieliauskas ("Subaru Legacy")

Tarp M1 klasės sportininkų nugalėjo Mindaugas Jusis ir Donatas Mazurevičius ("Honda Civic"), tarp M2 - Arūnas Lekavičius ir Ąžuolas Žadeika ("VW Golf").

Šių metų Lietuvos čempionatą sportininkai baigs po dviejų savaičių vyksiančiu tradiciniu raliu „Aplink Lietuvą“.