58-ą vietą etape užėmė latvišku "Oscar" važiuojantis A. Petraitis su šturmanu Antanu Juknevičiumi. Lietuviai etapo lyderiams pralaimėjo daugiau, kaip 8 valandas.

Automobilių klasėje jau ketvirtąjį etapą iš eilės bei šeštąjį šių metų lenktynėse laimėjo buvęs dukart pasaulio autoralio čempionas ispanas Carlosas Sainzas su "Volkswagen":

1.Carlos Sainz (Ispanija), "Volkswagen"5 val. 32 min. 55 sek.
2.Robby Gordon (JAV), "Hummer"atsiliko 21 sek.
58.Aurelijus Petraitis (Lietuva), "Oscar"8:07:07

Bendroje lenktynių įskaitoje dar kartą perskaičiavus rezultatus, A. Petraičio ekipažas yra 31-as tarp 88-ių tęsiančių lenktynes.

Bendroje lenktynių įskaitoje pirmaujantis C. Sainzas jau beveik pusvalandžiu lenkia artimiausią persekiotoją amerikietį Marką Millerį:

1.Carlos Sainz (Ispanija), "Volkswagen"38 val. 59 min. 02 sek.
2.Mark Miller (JAV) "Volkswagen"atsilieka 27 min. 31 sek.
31.Aurelijus Petraitis (Lietuva), "Oscar"28:53:54

Patikslinus rezultatu motociklų klasėje, KTM važiuojantis Mindaugas Slapšys dešimtajame etapą pakilo į 94-ą vietą. Gavęs 4 valandas baudos lietuvis etapo nugalėtojui ispanui Jordi Viladomsui pralaimėjo pusaštuntos valandos:

1.Jordi Viladoms (Ispanija), KTM6 val. 35 min. 26 sek.
2.Alain Duclos (Prancūzija), KTMatsiliko 1 min. 06 sek.
...
94.Mindaugas Slapšys (Lietuva), KTM7:31:27

Bendroje motociklininkų įskaitoje po dešimties etapų M. Slapšys užima 99-ą vietą tarp 118-os lenktynes tęsiančių šios klasės dalyvių.

Lenktynių lyderiu lieka šeštą vietą etape užėmęs ispanas Marcas Coma, o nugalėtojo titulą ginantis prancūzas Cyrilis Despres bendroje įskaitoje yra trečias:

1.Marc Coma (Ispanija), KTM43 val. 52 min. 30 sek.
2.David Fretigne (Prancūzija), "Yamaha"atsilieka 1 val. 24 min. 50 sek.
...
99.Mindaugas Slapšys (Lietuva), KTM32:17:04

Sunkvežimių lenktynių lyderių sąraše pokyčių nebuvo.

Dvyliktajame etape ketvirtadienį lenktynės vėl tęsis jau Argentinoje ir iš Fjambalos į La Riochą lenktynių karavanui teks įveikti 518 km. Specialiojo greičio ruožo ilgis - 253 km.

Startavę Argentinos sostinėje per dvi savaites ralio dalyviai pervažiuos žemyną iki Ramiojo vandenyno Čilėje bei grįš atgal į Buenos Aires. Bendras 15 etapų Dakaro ralio, kuriame bus kilometro aukščio smėlio kopos, Andų kalnų perėjos, Atakamos dykuma bei kaktusų giraitės, trasos ilgis - 9500 km.