Treti - "Besaplast Racing Team" su "Porsche 997 GT3 Cup".

Olandijos "Equipe Verschuur 5" komandai kartu su šios ekipos savininko dukra Sheila Verschuur atstovavo trys lietuviai - Vitoldas Milius, Karolis Šikšnelis ir Nikolajus Bystriakovas.

Minėti šios mišrios komandos lenktynininkai vairavo ne tokį greitą ir galingą - A2 klasės reikalavimus atitinkantį "Renault Clio RS" automobilį, tačiau pasirodė pagirtinai. Ši ekipa klasifikuota 46-oje bendrosios įskaitos vietoje ir puikioje 3-iojoje pozicijoje A2 klasėje.

"Dar prieš lenktynes vykusioje spaudos konferencijoje neslėpėme, kad mūsų tikslas - užimti prizinę vietą klasėje. Tikslą įvykdėme, nors po varžybų visada norisi daugiau. Kvalifikacinėse lenktynėse užėmėme antrąją vietą klasėje ir buvome kupini ryžto tokį pat rezultatą pademonstruoti ir pagrindinėse lenktynėse. Svarbiausia, kad įgijome patirties, kuri tikrai pravers lenktynėse Lietuvoje",- tvirtino V. Milius.

Tarp "Audi CR-8 Team" komandos sportininkų buvo ir lietuvis Nemunas Dagilis. Ši ekipa kvalifikacijoje buvo 29-ta, o finišo liniją kirto 53-iojoje pozicijoje.

Iš viso lenktynėse dalyvavo 75 komandos.