Etapo nugalėtojų tapo buvęs dukart pasaulio autoralio čempionas ispanas Carlosas Sainzas su "Volkswagen", kuriam lietuviai pralaimėjo beveik dvi valandas.

Nepasisekė devyniskart (šešissyk motociklu ir triskart automobiliu) Dakaro ralio laimėtojui nugalėtojo titulą ginančiam prancūzui Stephane'ui Peterhanseliui, kuris dėl automobilio gedimo nebaigė etapo ir buvo priverstas pasitraukti iš lenktynių.

Etapo rezultatai:

1.  Carlos Sainz (Ispanija), "Volkswagen" 2 val. 35 min. 27 sek.
2.  Mark Miller (JAV), "Volkswagen"  atsiliko 3 min. 41 sek.
45. Aurelijus Petraitis (Lietuva), "Oscar" 1:51:05

Bendroje lenktynių įskaitoje A. Petraitis nuo vėl lyderiu tapusio C. Sainzo atsilieka 17 su puse valandos.

Bendroji įskaita:

1.  Carlos Sainz (Ispanija), "Volkswagen"    23 val. 42 min. 49 sek.
2.  Giniel De Villiers (PAR), "Volkswagen"   atsilieka 9 sek.
33. Aurelijus Petraitis (Lietuva), "Oscar"   17:32:12

KTM motociklu važiuojantis Mindaugas Slapšys septintąjį etapą baigė 125-as, o Balys Bradauskas su "Yamaha" liko 137-as tarp 139-ių lenktynes tęsiančių motociklininkų.

Septintąjį etapą penktadienį laimėjo šeimininkas čilietis Francisco Lopezas su KTM.

1.  Francisco Lopez (Čilė), KTM      2 val. 36 min. 09 sek.
2.  Marc Coma (Ispanija), KTM       atsiliko 3 min. 57 sek.
...
125. Mindaugas Slapšys (Lietuva), KTM     3:04:26
...
137. Balys Bardauskas (Lietuva), "Yamaha" 9:06:41

Bendroje įskaitoje tarp motociklininkų M. Slapšys užima 114-ąją poziciją, o daugiau, kaip 13 baudos valandų "uždirbęs" B. Bradauskas - 135-as.

Lenktynių lyderiu lieka antrą vietą etape užėmęs ispanas Marcas Coma, o nugalėtojo titulą ginantis prancūzas Cyrilas Despresas bendroje įskaitoje pakilo į šeštąją vietą:

1.  Marc Coma (Ispanija), KTM        26 val. 23 min. 47 sek.
2.  Jonah Street (JAV), KTM     atsilieka    51 min. 22 sek.
...
114. Mindaugas Slapšys (Lietuva), KTM     20:17:36
...
135. Balys Bardauskas (Lietuva), "Yamaha" 46:26:57

Šeštadienis Dakaro ralio dalyviams vienintelė poilsio diena, o sekmadienį aštuntajame etape iš Valparaiso į La Serena (Čilė) lenktynių karavanui teks įveikti 652 km. Specialiojo greičio ruožo ilgis - 294 km.

Startavę Argentinos sostinėje per dvi savaites ralio dalyviai pervažiuos žemyną iki Ramiojo vandenyno Čilėje bei grįš atgal į Buenos Aires. Bendras 14 etapų Dakaro ralio, kuriame bus kilometro aukščio smėlio kopos, Andų kalnų perėjos, Atakamos dykuma bei kaktusų giraitės, trasos ilgis - 9500 km.