Keturiskart planetos čempionas įtikinamai dominavo šiame ralyje, laimėjęs net 14 iš 16 greičio ruožų. Varžovai atrodė gana beviltiškai, o artimiausią persekiotoją varžybų nugalėtojas pranoko daugiau nei 3 minutėmis. Tiesa, tam turėjo įtakos ir šių patirtos problemos.

Antrąją vietą ralyje užėmė vienintelis dar teorinių vilčių pavyti S. Loebą turintis Mikko Hirvonenas, vairuojantis „Ford“. Tiesą sakant, dėl pradurtos padangos sekmadienio rytą daug laiko netekęs suomis varžybas iš tiesų turėjo baigti ketvirtas, tačiau komandos nurodymų dėka jį į priekį praleido Francois Duvalis ir Jari-Matti Latvala, likę atitinkamai trečioje ir ketvirtoje vietose.

„Subaru“ komandos lenktynininkai Petteris Solbergas ir Chrisas Atkinsonas užėmė atitinkamai penktąją ir šeštąją vietas. Septintąją vietą ir du brangius taškus pelnė „Citroen“ vairuojantis estas Urmo Aava, penktadienį praradęs daug laiko dėl pakabos lūžio.

Gamyklinės „Citroen“ komandos lenktynininkas Dani Sordo varžybų pradžioje važiavo antras, tačiau dar penktadienį patyrė avariją ir šį kartą taškų ekipos garbei nepelnė.

Iki pasaulio čempionato pabaigos likus vos dvejoms lenktynėms, S. Loebo persvara prieš M. Hirvoneną jau siekia net 14 taškų. Komandų įskaitoje „Citroen“ persvara prieš „Ford“ dabar 23 taškai.

WRC šiemet bus baigtas varžybomis Japonijoje, spalio 31-lapkričio 2 d., ir Didžiojoje Britanijoje, gruodžio 5-7 d.