Dvyliktąjį etapą vėl greičiausiai įveikė Mitsubishi lenktynininkas šešiskart Dakaro ralio nugalėtojas motociklų klasėje ir šių metų lenktynių lyderis bendroje įskaitoje prancūzas Stephane`as Peterhanselis. Jis greičio ruože sugaišo 3 valandas 4 minutes 17 sekundžių ir daugiau nei pusaštuntos minutės aplenkė artimiausią persekiotoją bendroje įskaitoje komandos draugą praėjusių metų Dakaro laimėtoją japoną Hiroshį Masuoką, kurį bendroje įskaitoje dabar lenkia 24 min. ir 18 sek..

Nepasisekė prieš etapą trečiojoje pozicijoje buvusiam belgui Gregoire De Meviusui su BMW. Antradienio lenktynėse tarp trečio kontrolinio punkto ir finišo trūko belgo BMW vairo traukė ir teko kviestis techninę pagalbą. G.De Mevijus kiek susitvarkęs automobilį finišavo tik 65-as, lyderiui pralaimėdamas beveik 17 valandų (plius 20 valandų baudos).

Pasinaudojęs belgo nesėkme į trečiąją vietą bendroje įskaitoje pakilo dar vienas prancūzas vairuojantis Mitsubishi Jeanas-Pierre`as Fontenay.

Iš lietuvių dvyliktąjį etapą greičiausiai įveikė Arūnas Lekavičius su šturmanu Valdu Valiukevičiumi. Jis sugaišo 6 val. 12 min. 7 sek. ir, etapo nugalėtojui pralaimėjęs 3 val. 7 min. 50 sek., buvo 57-as.

po šio etapo A.Lekavičiaus ekipažas tapo lyderiu tarp lietuvių ir bendroje įskaitoje. Jis užima 57-ąją poziciją, ir viena vieta lenkia Gintą Petrų su Milda Čijunskaite, kurie etape užėmė 61-ąją poziciją.

Aurelijaus Petraičio ir Arūno Juknevičiaus ekipažas, antradienį užėmęs 62-ąją poziciją, bendroje įskaitoje tarp 62-jų klasifikuotų ekipažų yra 61-as.

Dvyliktojo etapo rezultatai automobilių klasėje:

1. Stephane Peterhansel (Prancūzija) "Mitsubishi" 3 val. 4 min. 17 sek.
2. Hiroshi Masuoka (Japonija) "Mitsubishi" atsiliko 7 min. 46 sek.