Šešiskart Dakaro ralio nugalėtojas motociklų klasėje S.Peterhanselis laimėjo šeštąjį etapą ir dabar bendroje įskaitoje jau 49 sek. lenkia tik vieną etapą pirmavusį praėjusių metų Dakaro laimėtoją komandos draugą japoną Hiroshiį Masuoka (Hirošį Masuoką).

Antradienį S.Peterhanselis 228 km greičio ruožą įveikė per 2 val. 2 min. 56 sek. ir japoną aplenkė 1 min. 44 sek..

Šeštajame etape nepasisekė 1999 ir 2000-jųjų Dakaro ralio nugalėtojui Jeanui-Louisui Schlesserui, kuris dėl savo gamybos bagio variklio gedimo buvo priverstas pasitraukti iš lenktynių.

Šeštajame etape iš Lietuvos ekipažų, važiuojančių "Toyota" automobiliais, vėl geriausiai sekėsi Arūnui Lekavičiui. Jis antradienį greičio ruože sugaišo 3 val. 43 min. 23 sek. ir etapo nugalėtojui pralaimėjęs 1 val. 40 min. 27 sek. užėmė 48-ąją vietą. Po šio etapo A.Lekavičius bendroje įskaitoje lenktynių lyderiui pralaimi 3 val. 42 min. 03 sek. ir, pakilęs į 46-ąją poziciją, yra aukščiausiai iš lietuvių.

Ginto Petraus ekipažas šeštajame etape užėmė 92-ąją poziciją ir bendroje įskaitoje pakilo į 91-ąją vietą.

Aurelijus Petraičio antradienį tarp 96-ių finišavusių automobilių dar nebuvo.

Lyderiai bendroje lenktynių įskaitoje:

1. Stephane Peterhansel (Belgija) 5 val. 51 min. 16 sek.
2. Hiroshi Masuoka (Japonija) atsilieka 49 sek.
...

Tarp motociklininkų šeštąjį etapą laimėjo Pietų Afrikos lenktynininkas Alfie Coxas, bendroje įskaitoje pakilęs į ketvirtąją poziciją.

Lyderio poziciją bendroje įskaitoje išsaugojo ketvirtąją vietą etape užėmęs dukart Dakaro ralio nugalėtojas prancūzas Richardas Sainctas, tačiau jo pranašumas prieš artimiausius persekiotojus ištirpo iki 17 sekundžių.

Antrą-trečią vietas po šešių etapų dalijasi antrą ir ketvirtą pozicijas antradienio etape užėmę atitinkamai ispanas Nani Roma ir praėjusių metų nugalėtojas italas Fabrizio Meonis.

Antradienį pirmajame dešimtuke, kaip įprasta, finišavo KTM motociklais važiavę lenktynininkai:

1. Alfie Cox (Pietų Afrika) 2 val. 27 min. 54 sek.
2. Nani Roma (Ispanija) atsiliko 1 min. 07 sek.

Lenktynių lyderiai bendroje motociklininkų įskaitoje:

1. Richard Sainct (Prancūzija) 6 val. 23 min. 11 sek.
2. Nani Roma (Ispanija) atsilieka 17 sek.
3. Fabrizio Meoni (Italija) 17
4. Alfie Cox (PAR) 3:33
5. Cyril Despres (Prancūzija) 4:23

Trečiadienį ralio dalyviams teks įveikti septintąjį 691 km etapą iš Gadameso į Gatą, kuriame bus ilgiausias kol kas lenktynėse specialus net 584 km greičio ruožas.