Jis etape sugaišo 18 min. 26 sek. ir 22 sekundėm aplenkė BMW lenktynininką belgą Gregoire`ą de Neviusą.

Bendroje lenktynių įskaitoje S.Peterhanselis artimiausią varžovą lenkia jau 1 min. 23 sek..

Užėmęs sekmadienio etape penktąją poziciją į antrąją vietą bendroje įskaitoje pakilo Nissan`ą vairuojantis Pietų Afrikos atstovas Ginielis de Villiersas, dviem sekundėm, aplenkęs praėjusių metų čempioną japoną Hiroshį Masuoką su Mitsubishi.

Ketvirtajame etape iš Lietuvos ekipažų, važiuojančių "Toyota" automobiliais, geriausiai sekėsi Arūnui Lekavičiui, kuris pirmajame Afrikos etape sugaišo 24 min. 30 sek. ir etapo nugalėtojui pralaimėjęs 6 min. 4 sek. užėmė 71-ąją poziciją. Tačiau gavęs 6 baudos minutes A.Lekavičius bendroje įskaitoje yra 96-as.

Aukščiausiai bendroje įskaitoje iš lietuvių yra pakilęs Ginto Petraus ekipažas. Jis sekmadienio etape užėmė 105-ąją poziciją ir nuo lenktynių lyderio atsilieka 30 min. 6 sek. bei užima 89-ąją poziciją.

Aurelijus Petraitis etape užėmė 118-ąją vietą ir "uždirbęs" 8 baudos minutes tarp 122 dalyvių yra 111-as.

Lyderiai bendroje lenktynių įskaitoje:

1. Stephame Peterhansel 1 val. 04 min. 01 sek.
2. Giniel De Villiers (PAR) atsilieka 1 min. 23 sek.
...
111.Aurelijus Petraitis 48:14 (8 b.min.)

Tarp motociklininkų ketvirtąjį etapą laimėjo ispanas Nani Roma. Jis greičio ruožą įveikė per 19 min. 42 sek. ir 16 sek. aplenkė brazilą Jeaną De Azevedo.

Trečiąją poziciją etape užėmė dukart Dakaro ralio nugalėtojas prancūzas Richardas Sainctas, kuris lieka lyderiu bendroje motociklininkų įskaitoje ir 22 sek. lenkia į antrąją vietą pakilusį tėvynainį Cyrilą Despres`ą, kuris etape finišavo ketvirtas.

Praėjusių metų nugalėtojas italas Fabrizio Meonis lieka šeštoje pozicijoje.