"Rok" klasėje pergalę šventė panevėžietis Simas Juodviršis, aplenkęs kaunietį Martyną Grišką ir vilnietį Mindaugą Daunoravičių.

Šiose dviejose klasėse varžėsi tik Lietuvos čempionato dalyviai.

"F Mikro" klasėje, kuriose rungėsi 6-10 metų dalyviai, pirmąją vietą iškovojo rusas Jevgenijus Fedorenka. Antroji vieta atiteko nugalėtojo tautiečiui Janui Varlakovui, trečioji - Lukui Stankevičiui.

Šioje klasėje trečias finišo liniją kirto estas Marko Roomussaras, tačiau po finalinio važiavimo teisėjai svečią diskvalifikavo, nes jo karto galinių ratų ašis neatitiko techninių reikalavimų.

"F Mini" klasėje, kurioje dalyvavo 9-14 metų jaunieji lenktynininkai, pergalę šventė šiaulietis Eimantas Šiaurys, aplenkęs estą Martiną Rumpą ir Paulių Paškevičių. Vyresni varžybų dalyviai kovojo trijose "Rotax" serijos klasėse - "Rotax Max Junior", "Rotax Max Senior" ir "Rotax Max Master".

Visą "Rotax Max Junior" klasės nugalėtojų garbės pakylą užėmė estai: Aavo Talvaras, Raigas Jegorovas ir Konstantinas Calko, o šioje klasėje varžęsi Rojus Rimkus ir Matas Kiznis finišo liniją kirto penktoje ir šeštoje vietose.

"Rotax Max Senior" klasėje aukščiausiąją vietą ant nugalėtojų pakylos užėmė klaipėdietis Kevinas Gracholskis. Antras ir trečias atitinkamai buvo estai Martinas Tahta ir Toni Vanaselja. Penktas finišo liniją kirto Donatas Kundrotas.

"Rotax Max Master" klasėje įtikinamą pergalę iškovojo Latvijos sportininkai Henris Grubė, Raivas Luhsė ir Gvidas Stalidzanas, užėmę tris pirmąsias vietas. Ketvirtoji ir penktoji vietos šioje klasėje atiteko lietuviams Robertui Saveikiui ir Sauliui Pocevičiui.

Tik šiemet pirmąkart surengti KZ2 klasės, kurioje sportininkai važiuoja iki 50 AG pajėgumą išvystančiais ir šešias pavaras turinčiais kartais, važiavimai sulaukė didžiausio dalyvių skaičiaus. Joje varžėsi net 25 lenktynininkai.

Finaliniame 18-os ratų važiavime nepralenkiamas buvo K. Gracholskis. Uostamiesčio atstovas nuvažiavo ir absoliučiai greičiausią ratą. Jis vieną 1150 m ilgio Šiaulių kartodromo trasos ratą įveikė per 48,741 sek., važiuodamas vidutiniu 84,938 km/h greičiu.

Antras finišavo Karolis Pakrosnis, nuo nugalėtojo atsilikęs beveik 9 sek. ir 1,652 sek. persvara pranokęs trečiąjį prizininką Simą Juodviršį. Ketvirtas finišo liniją kirto latvis Tomas Bobrovskis, penktas - Martynas Tankevičius, o šeštas - Jonas Gelžinis.

Antrasis Lietuvos kartingo čempionato etapas vyks gegužės 24 dieną Aukštadvaryje. Lietuvos pirmenybes ir Baltijos taurės varžybas iš viso sudarys šeši etapai.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.