Europos komandinėse varžybose triumfavo Latvijos rinktinė, kurios sudėtyje startavo pajėgiausi šios šalies ekipažai - #4 Maris Rupeikis/Haraldas Krupniekas, #5 Janis ir Lauris Daideriai, #6 Kristeris Sergis/Kasparas Stupelis. Pernai antrąją vietą Kegume vykusiose varžybose iškovoję latviai šiemet keliais taškais aplenkė 2006 m. čempionę Olandijos rinktinę ir Europos komandinių varžybų trofėjų išsivežė į Latviją.

Vargais negalais susibūrę, vidinių intrigų skaldomi ir paskutinę akimirką privačių rėmėjų lėšomis į varžybas dalvauti išvykę Lietuvos sportininkai #22 Romas ir Mantas Kišūnai, #23 Andriejus Vareika/Sigitas Grigaliūnas ir #24 Liutauras Variakojis/Artis Linteris kvalifikacijoje, deja, liko paskutiniai, tačiau varžybose sugebėjo užimti 9-ą vietą tarp 13 komandų.

Lenktynės prasidėjo A+B grupių startu. Čia pergalę iškovojo #4 M.Rupeikis/H.Krupniekas, antri finišavo belgai #8 J.Hendrichxas/T.Smeuninxas, treti – vėl latviai #5 J. ir L. Daideriai. Greičiausi iš lietuvių buvo #22 R. ir M. Kišūnai, finišavę septyniolikti ir sugebėję aplenkti tris danų ekipažus, estų #37 Variko/Koivo komandą bei paskutinėje vietoje finišavusius tėvynainius #23 A.Vareiką/S.Grigaliūną.

Antrose (B+C) lenktynėse, kuriose lenktyniavo pajėgiausi Pasaulio čempionato ekipažai, pergalę labai netikėtai iškovojo skrajojantys švedai #15 Henrikas Soderqvistas/Tobias Sylwanas, aplenkę ir vėl antroje vietoje likusius 2007 m. pasaulio vicečempionus #8 J.Hendrickxą/T.Smeuninxą iš Belgijos. Tik trečioje vietoje finišavo 2007 m. nenugalimasis olando #3 D.Willemseno ir šveicaro R.Grutterio ekipažas.

Penkiskart pasaulio čempiono #6 K.Sergio vairuojamas ekipažas finišavo šeštoje vietoje, o septinti lenktynes baigė #5 broliai J. ir L. Daideriai. Deja, lietuvių ekipažai šiose lenktynėse finišo nepasiekė.

Lemiamose, trečiose lenktynėse reabilitavosi šešissyk pasaulio čempionas #3 D.Willemsenas, finišo liniją A+C lenktynėse kirtęs pirmas. Vėl puikiai pasirodė Švedijos favoritai #15 H. Soderqvistas/T.Sylwanas, finišavę antroje vietoje. Šis ekipažas finaliniuose važiavimuose pasirodė geriausiai iš visų startavusių duetų, sugebėjęs finišuoti 1 ir 2 vietose.

Trečiąją vietą A+C važiavime iškovojo daugkartiniai pasaulio čempionai iš Latvijos #6 K.Sergis/K.Stupelis. Antrajam Latvijos ekipažui #4 M.Rupeikiui/H.Krupniekui finišuoti nepavyko. Tarp septyniolikos finišavusių ekipažų penkioliktą ir šešioliktą vietas užėmė #24 L.Variakojis/A.Linteris ir #22 R. ir M. Kišūnai.