Jiems ralis “Aplink Lietuvą” sutapo su šalies automobilių ralio atviro čempionato penktuoju etapu.

Iškart po iškilmingo varžybų atidarymo sportininkai Kačerginės “Nemuno žiedo” trasoje bei jos prieigose įveikė pirmuosius ir vienintelius ralio programoje esančius du greičio ruožus, besidriekiančius asfalto danga. Bendras jų ilgis – 29,5 kilometro.

Pirmąją ralio greičio rungtį laimėjo čempionato lyderiai Rokas Lipeikis su Renatu Vaitkevičiumi, vairuojantys pagal A8 grupės reikalavimus parengtą “Mitsubishi Lancer Evo VIII” automobilį. Čempionato ir prasidėjusio ralio “Aplink Lietuvą” lyderiai šią distanciją įveikė per 14 min. 47,2 sek., važiuodami vidutiniu 119,70 kilometro per valandą greičiu.

Likusias devynias vietas pirmajame lyderių dešimtuke užėmė sportininkai, vairuojantys N4 grupės automobilius.

Antri su “Mitsubishi Lancer Evo IX” liko Vytautas Švedas su Žilvinu Sakalausku, kurie nuo pirmųjų dviejų greičio ruožų laimėtojų atsiliko 9,3 sek., o trečiąją vietą užimantys ir tokį pat automobilį vairuojantys Deivydas Jocius ir Kastytis Torrau – 14,2 sek.

Sekmadienį sportininkai, Lietuvos automobilių ralio atviro čempionato V etapo dalyviai, kovojantys dėl garbingiausio trofėjaus – Prezidento taurės - lenktyniaus Širvintų, Molėtų, Ukmergės ir Vilniaus rajonų žvyro keliais.

Per dvi dienas jiems teks įveikti bendrą 360,7 kilometro maršrutą, iš kurių 122,56 kilometro – greičio ruožai.

Visi ralio “Aplink Lietuvą’2007” dalyviai finišuos sekmadienį Vilniuje, S.Daukanto aikštėje šalia Prezidentūros.

Greičiausiųjų lenktynininkų laukia ne tik pagrindinis šių varžybų trofėjus - Lietuvos Respublikos Prezidento Valdo Adamkaus taurė.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.