Lietuvos ir Vokietijos lenktynininkai "Porsche 996 RSR" automobiliu per 24 valandas nuvažiavo 549 ratus po 5,39 km.

Nugalėtojos titulą apgynė Austrijos komanda "Duller Motorsport", su "BMW Z4 Coupe" nuvažiavusi 567 ratus. Antra liko kita ilgai pirmavusi Austrijos komanda "Konrad Lechner Motorsport", su "Porsche GT3 RSR" įveikusi 564 ratus. Trečiąją vietą užėmė Belgijos komanda "Pro Speed Competition". Ji su "Porsche GT3-RS" automobiliu nuvažiavo 553 ratus. Penkta buvo Slovakijos komanda "Auto Racing Club Bratislava" su "Porsche GT3" automobiliu (547 ratai).

"Oktano" komanda galingiausių automobilių klasėje A6 užėmė trečiąją vietą.

Jau lenktynių pradžioje penktadienį U.Alzenas greičiausiai nuvažiavo vieną lenktynių ratą - per 2 min. 6,915 sek. Šeštadienį šis sportininkas, važiuodamas 271 ratą, savo rezultatą dar pagerino - iki 2 min. 4,756 sek. Šio pasiekimo vėliau nebepagerino nė vienas sportininkas.

Iki lenktynių finišo likus vos pusantros valandos, "Oktano" komanda dar buvo trečia ir vos dviem ratais atsiliko nuo antrąją poziciją užimančių varžovų. Būtent tada didžiausia nesėkmė ištiko šios ekipos lyderį U.Alzeną, kuris anksčiau nei buvo planuota atvairavo komandos automobilį į serviso zoną. "Kai pakėlėme variklio gaubtą, mus visus ištiko šokas, - viešųjų ryšių agentūrai "Visus Bonus" sakė susikrimtęs E.Dapšas. - Matyt, vaikydamasis brangių sekundžių, greitas vokietis "persuko" variklį, kuris visas paskendo alyvoje."

Komanda jau buvo besudedanti ginklus, tačiau po netrumpų dvejonių Nemunas Dagilis vėl išvairavo "Porsche 996 RSR" į trasą. Tada "Oktaną" jau buvo aplenkusi Belgijos komanda "Pro Speed Competition". Lietuvos komanda turėjo tenkintis ketvirtąja vieta. Kaip vaizdžiai sakė E.Dapšas, didžiausia žuvis pabėgo atkabinant ją nuo kabliuko.

Beje, per varžybas "Oktanui" neplanuotai teko net du kartus užsukti į garažus keisti prakirstų priekinių padangų.

Kita Lietuvos ekipa - "Toveros sportas", kuriai atstovavo Aivaras Pyragius, Alfredas Kudla, Darius Brazdžionis, estas Emilis Sildosas ir rusas Ilja Burenka, su "Porsche 997 GT3" automobiliu liko 50-a. Ši komanda įveikė 391 ratą. "Toveros sportas" lenktynininkai, startavę iš 22-osios pozicijos, važiavo pagirtinai, kol jų nepradėjo persekioti nesėkmės. Penktadienį A. Kudla neišvengė avarijos ir buvo priverstas ilgai gaišti techninio aptarnavimo zonoje. "Toveros sportas" nebaigė lenktynių dėl variklio ir pavarų dėžės gedimų.

Lenktynėse dalyvavo 70 komandų iš 17 šalių.

E.Dapšas, broliai Dagiliai ir A.Kudla varžybose Dubajuje dalyvavo antrą kartą. Pirmosiose lenktynėse pernai jie kartu su Titu Sereika atstovavo Vokietijos komandai "Eigner-Oktanas". Ji su automobiliu "Porsche Carrera GT3" absoliučioje įskaitoje tarp 67 komandų buvo dvylikta. Pernai nugalėtoja "Duller Motosport" komanda per 24 val. įveikė 519 Dubajaus trasos ratų.