Geriausiai sekėsi Ginieliui de Villiersui. „Volkswagen“ ekipos narys greičio ruožą įveikė per 2 valandas 46 minutes ir 12 sekundžių. Vos 25-iomis sekundėmis atsiliko dar vienas šios komandos lenktynininkas – Carlosas Sainzas. Trečioji vieta atiteko „Mitsubishi“ atstovui Stephanui Peterhanseliui, aplenkusiam Lucą Alphand'ą. Penktąją ir šeštąją užėmė dar du „Volkswagen‘ai“ – Markas Milleris bei Carlosas Sousa.

Aurelijaus Petraičio ir Šarūno Palioko ("Tauras") finišą pasiekė 130-as, trasoje sugaišęs 4 valandas 27 minutes ir 31 sekundę. "Neptūno" komanda - Gintas Petrus ir Milda Petrus - finišą pasiekė 161-i iš 169-ių įveikusių trasą. Jų laikas - 5 val. 7 min. 46 sek.

"Neptūno" ekipažo vairuotojas G.Petrus pranešė, kad maždaug po 100 km nuo greičio ruožo starto sugedo vairo stiprintuvas, todėl valdyti automobilį tapo daug sunkiau ir teko važiuoti lėčiau.

Vėl nepasisekė Juttai Kleinschmidt. Vokietės BMW trasoje užsidegė. Vis dėlto ekipažui pavyko numalšinti liepsnas ir Jutta pasiekė finišą.

Bendroje įskaitoje "Neptūno" ekipa po 3 etapų 114-a, nuo lyderio C.Sainzo atsiliekanti jau 3 val. 45 min. 39 sek. "Tauro" ekipažas - 93-as (2 val. 38 min. 46 sek.).

Tarp motociklininkų geriausią rezultatą pasiekė Marcas Coma. Pernykščio maratono nugalėtojas trasoje sugaišo 3 valandas 7 minutes ir 39 sekundes. Antroje vietoje likęs Chrisas Blaisas ispanui pralaimėjo beveik minutę. Beveik trimis minutėmis atsilikęs trečiąją vietą užėmė Isidre'as Esteve'as Pujolis, tapęs lyderiu bendrojoje įskaitoje. Ketvirtoji vieta atiteko Davidui Casteu, penktoji – Jonahui Streetui. Šešetuką užbaigė Alainas Duclosas.

Priešingai, nei Europoje, Maroke jau karaliavo KTM markės motociklais važiuojantys dalyviai. Pirmajame dešimtuke tik du kitos markės atstovai – J.Steetas („PAI“) bei dešimtąją vietą užėmęs Francisco Lopezas („Honda“).

Nepasisekė abiems pirmavusiems „Yamaha“ važiuojantiems portugalams. Helderis Rodriguesas užėmė 23-iąją vietą, o Rubeno Farioso motociklo variklis neatlaikė krūvio likus dar apie 70 kilometrų iki greičio ruožo finišo. Ar R.Faria tęs ralį – kol kas neaišku.

Problemų su savo „KTM“ motociklo greičių dėže turėjo ir vienas iš galimų maratono favoritų – Cyrilis Despres. Laimei, prancūzas, nors ir atsilikęs beveik 23-iomis minutėmis, sugebėjo pasiekti finišą.

Tarp sunkvežimių nugalėjo bendros įskaitos lyderis rusas Vladimiras Chaginas su „Kamaz“.