G.Petrus ir M.Petrus nugalėtojams pralaimėjo 1 valandą 54 sekundes.
Antri pirmąjį etapą baigė nuo nugalėtojų atsilikę 2 min. 31 sek. Ginielis De Villiersas ir Dirkas Von Zitzewitzas. Treti liko Carlosas Sainzas ir Perinas Michelis (atsiliko 2,31 min).
Beje, penki geriausiai pirmajame etape pasirodę ekipažai važiavo „Volkswagen“ markės automobiliais.
Vieta | Nr. | Ekipažas | Automobilis | Laikas | |
---|---|---|---|---|---|
1 | 313 | SOUSA (POR)/SCHULZ (ALL) | VOLKSWAGEN | 01:20:38 | |
2 | 301 | DE VILLIERS (AFS)/VON ZITZEWITZ (ALL) | VOLKSWAGEN | 01:23:09 | 00:02:31 |
3 | 303 | SAINZ (ESP)/PERIN (FRA) | VOLKSWAGEN | 01:23:16 | 00:02:38 |
4 | 308 | VATANEN (FIN)/ONS (ITA) | VOLKSWAGEN | 01:23:16 | 00:02:38 |
5 | 305 | MILLER (USA)/PITCHFORD (AFS) | VOLKSWAGEN | 01:24:34 | 00:03:56 |
6 | 312 | CHICHERIT (FRA)/BAUMEL (FRA) | BMW | 01:25:30 | 00:04:52 |
7 | 304 | ROMA (ESP)/CRUZ SENRA (ESP) | MITSUBISHI | 01:25:31 | 00:04:53 |
8 | 302 | PETERHANSEL (FRA)/COTTRET (FRA) | MITSUBISHI | 01:25:55 | 00:05:17 |
9 | 309 | AL ATTIYAH (QAT)/GUEHENNEC (FRA) | BMW | 01:26:38 | 00:06:00 |
10 | 306 | MASUOKA (JAP)/MAIMON (FRA) | MITSUBISHI | 01:27:54 | 00:07:16 |
... | |||||
63 | 387 | PETRAITIS (LIT)/PALIOKAS (LIT) | OSC | 01:59:11 | 00:38:33 |
... | |||||
102 | 436 | PETRUS (LIT)/PETRUS (LIT) | DESERT WARRIOR | 02:21:32 | 01:00:54 |
... | |||||
161 | 408 | WADE (SEN)/DESMAZURE (FRA) | NISSAN | 04:53:47 | 03:33:09 |
Tarp 243 motociklininkų greičiausias buvo distanciją per 1 val. 22 min. 7 sek. įveikęs portugalas Rubenas Faria (Yamaha). Antras nuo nugalėtojo atsilikęs vos 16 sek. finišavo dar vienas Portugalijos lentynininkas H.Rodriguezas (Yamaha).
Trečias liko Esteve Pujolis (KTM) lyderiui pralaimėjęs 5 min.
Vieta | Nr. | Pavardė(šalis) | Motociklas | Laikas | Atsiliko | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 037 | FARIA | (POR) | YAMAHA | 01:22:07 | 00:00:00 |
2 | 010 | RODRIGUES | (POR) | YAMAHA | 01:22:23 | 00:00:16 |
3 | 004 | ESTEVE PUJOL | (ESP) | KTM | 01:27:07 | 00:05:00 |
4 | 008 | CASTEU | (FRA) | KTM | 01:27:14 | 00:05:07 |
5 | 085 | BETHYS | (FRA) | HONDA | 01:27:17 | 00:05:10 |
6 | 025 | STREET | (USA) | PAI | 01:27:26 | 00:05:19 |
7 | 009 | BLAIS | (USA) | KTM | 01:27:40 | 00:05:33 |
8 | 006 | ULLEVALSETER | (NOR) | KTM | 01:28:23 | 00:06:16 |
9 | 019 | PLANET | (FRA) | KTM | 01:28:38 | 00:06:31 |
10 | 002 | DESPRES | (FRA) | KTM | 01:29:33 | 00:07:26 |
Sunkvežimų klasėje, kurioje varžosi 74 ekipažai, geriausiai pasirodė G.De Rooy, T.Colsoul ir A.Slaatso ekipažas (Ginaf) distanciją nuvažiavę per 1 val. 40 min.
Antras finišo liniją atsilikę 20 sek. kirto C.Gotlibo, B.Der Kindereno ir S.Hanso (MAN) ekipažas.
Nugalėtojams pralaimėjęs 46 sek. rusų ekipažas, kurį sudaro V.Čaginas, S.Jakubovas ir S.Savostinas (KAMAZ) liko trečias.
Vieta | Nr. Ekipažas Technika | ||
---|---|---|---|
1 | 509 DE ROOY (HOL)/COLSOUL (BEL) /SLAATS (HOL) GINAF | 01:40:00 | 00:00:00 |
2 | 501 STACEY (HOL)/GOTLIB (BEL)/DER KINDEREN (HOL) MAN | 01:40:20 | 00:00:20 |
3 | 500 CHAGIN (RUS)/JAKUBOV (RUS)/SAVOSTIN (RUS) KAMAZ | 01:40:46 | 00:00:46 |
4 | 508 JACQUOT (FRA)/ALCARAZ (FRA)/VAN GENUGTEN (HOL) MAN | 01:42:39 | 00:02:39 |
5 | 513 VAN GINKEL (HOL)/TIJSTERMAN (HOL)/DE ROOY (HOL) GINAF | 01:45:31 | 00:05:31 |
6 | 517 VILA ROCA (ESP)/TORRELLARDONA (ESP)/OSSORIO (ESP) MERCEDES | 01:51:10 | 00:11:10 |
7 | 515 VLIET (HOL)/STRIK (HOL)/WAMS (HOL) DAF | 01:51:58 | 00:11:58 |
8 | 505 RESHETNIKOV (RUS)/MOKEEV (RUS)/KUPRIYANOV (RUS) KAMAZ | 01:53:27 | 00:13:27 |
9 | 510 MACIK (CZE)/VILDMAN (CZE)/ZAK (CZE) LIAZ | 01:54:23 | 00:14:23 |
10 | 503 DE AZEVEDO (BRE)/JUSTO (BRE)/MARTINEC (CZE) TATRA | 01:55:33 | 00:15:33 |