Lenktynės, kurios vyko ypač blogomis oro sąlygomis - kai lietus tai pradėdavo lyti, tai vėl baigdavosi - nesėkmingai prasidėjo R.Barrichello`ui, kuris vėliau pajudėjo į apšilimo ratą ir lenktynes pradėjo iš paskutiniosios pozicijos. Tačiau Brazilijos lenktynininkui prireikė vos dvidešimties ratų, kad iš paskutinės vietos etape pakiltų į antrąją, kurioje finišavęs taptų antru ir bendroje čempionato įskaitoje.

Keturiskart pasaulio čempionas M.Schumacheris etapo lyderiu tapo jau šešioliktajame rate ir nesunkiai iškovojo septintąją pergalę dešimtosiose šio sezono lenktynėse ir 60-ąją karjeroje. Likus septyniems etapams iki čempionato pabaigos jis turi 86 taškus ir net 54-iais lenkia antroje vietoje esantį komandos draugą R.Barrichello.

Jau po dviejų savaičių Prancūzijoje M.Schumacheris gali rekordinį penktąjį kartą tapti pasaulio Formulė-1 čempionu.

Trečias sekmadienį finišavo iš pirmosios pozicijos startavęs Williams komandos lenktynininkas, Juanas Pablo Montoya, kuris su 31 tašku yra trečias ir bendroje čempionato įskaitoje.

Britanijos Grand Prix sėkmingos buvo ir BAR komandos pilotams kanadiečiui Jacques`ui Villeneuve`ui ir prancūzui Olivieriui Panis, kurie, užėmę atitinkamai ketvirtą ir penktą vietas, iškovojo komandai pirmuosius penkis taškus šį sezoną.

Sekmadienio lenktynių rikiuotė:

1. Michael Schumacher  1 val. 31 min. 45.015 sek.
Bendra pasaulio čempionato lenktyninkų rikiuotė:
1. Michael Schumacher                       86 tšk.

10.Toyota                                    2
11.Minardi                                   2