Taktiką pakeitęs „Renault“ pilotas ispanas Fernando Alonso, sugebėjo finišuoti antras, o antrasis „Ferrari“ lenktynininkas brazilas Felipe Massa – buvo trečias.

Ketvirtąją vietą užėmė „Toyota“ atstovas Ralfas Schumacheris, turėjęs rimtų problemų pirmąkart sustojęs automobilių priežiūros zonoje. Penktas finišo liniją kirto „McLaren“ pilotas suomis Kimi Raikkonenas, o „Renault“ lenktynininkas italas Giancarlo Fisichella liko tik šeštas.

Kolumbietį Juaną Pablo Montoyą „McLaren“ bolide pakeitęs ispanas Pedro de la Rosa užėmė septintąją vietą, o aštuntąją pelnė „BMW Sauber“ lenktynininkas vokietis Nickas Heidfeldas.

Pergalė Prancūzijoje M.Schumacheriui leido dar kiek sumažinti atsilikimą nuo „Formulės-1“ čempionate pirmaujančio F.Alonso. Iki pirmenybių pabaigos likus 7 lenktynėms, šiuos sportininkus skiria 17 taškų.

Lenktynės Magny-Cours trasoje vyko palyginti ramiai. Po starto lenktynininkai išsirikiavo iš esmės ta pačia tvarka, kaip ir startavo. Pirmavo abu „Ferrari“ pilotai – M.Schumacheris ir F.Massa, po truputį didindamį persvarą prieš persekiojantį F.Alonso.

Po pirmųjų sustojimų , įvykusių 15-20 rate, tapo aišku, kad dauguma lyderių yra pasirinkę 3 sustojimų taktiką. F.Alonso ir „Renault“ komanda tada nusprendė pakeisti anksčiau pasirinktą taktiką ir sustoti tik 2 kartus. Tai ispanui leido aplenkti F.Massą, kuris techninio aptarnavimo zonoje apsilankė vienu kartu daugiau.

„Toyota“ lenktynininkas italas Jarno Trulli, ilgą laiką važiavo ketvirtas, 40 rate buvo priverstas pasitraukti iš kovos dėl bolido gedimo.

Kitos „Formulės-1“ čempionato lenktynės vyks po dviejų savaičių, liepos 30 dieną, Vokietijoje, Hokenheime.

22T.Sato SuperAguri-Honda (B)N/F

Lyderių rikiuotė bendrojoje pasaulio "Formulės-1" čempionato įskaitoje (po 11 etapų):