Praneškite naujieną mobiliajame

Kas savaitę laimėkite ĮVAIRIŲ PRIZŲ

ŽAIDIMO TAISYKLĖS

Atsiųskite naujieną, praneškite apie įvykį mobiliajame DELFI ir kas savitę laimėkite įvairių DELFI ir DELFI partnerių įsteigtų prizų. Visi pateikę naujieną mobiliajame DELFI dalyvauja žaidime automatiškai, t.y. jokios papildomos registracijos nereikia.

  • Siųsdami naujieną į mobiliojo DELFI skiltį https://m.delfi.lt/atsiusti-naujiena, dalyviai patvirtina, kad sutinka su šiomis žaidimo taisyklėmis ir sąlygomis.
  • Žaidimas vyksta nuo 2018 birželio 12 d. iki 2018 rugpjūčio 31 d.
  • Prizų kiekis ribotas – viso kas savitę bus padovanoti 2 (du) nenurodytos vertės prizai. Prizai gali b8ti: bilietai į renginius, įvairaus pobūdžio prekės, dovanų kuponai, leidinių prenumerata ir pan. Kitos savaitės prizas paskelbiamas DELFI Facebook profilyje kartu su laimėtojo paskelbimu.
  • Atsiųstas naujienas vertina ir prizų laimėtojus nustato DELFI redakcija.
  • Prizų laimėtojai skelbiami viešai DELFI Facebook profilyje kiekvieną pirmadienį 15 val.
  • Apie prizo laimėjimą žaidimo dalyviai taip pat bus informuoti asmeniškai elektroniniu paštu ir / arba telefonu, nurodytu naujienos pranešimo formoje. Prieš siųsdami naujieną įsitikinkite, kad jūsų pateikti duomenys tikslūs!
  • Mobiliuosius telefonus dalyviai turi atsiimti UAB DELFI biure Gynėjų g. 16, Vilnius, I a. iki 2018 birželio 30 d. imtinai. Iki nurodyto termino dalyviui neatsiėmus prizo, jis nėra suteikiamas ir dalyvis dėl to jokių pretenzijų negali reikšti.
  • Prizus dalyviai turi atsiimti UAB DELFI biure Gynėjų g. 16, Vilnius, I a. Prizų atsiėmimo ir jų galiojimo terminas nurodomas laimėtojui pateikiamame elektroniniame laiške, kuris siunčiamas laimėtojui iškart po paskelbimo DELFI Facebook profilyje. Iki nurodyto termino dalyviui neatsiėmus prizo, jis nėra suteikiamas ir dalyvis dėl to jokių pretenzijų negali reikšti.
  • Prizai laimėtojams suteikiami tik pateikus asmens tapatybės dokumentą ir elektroninio laiško - pranešimo apie laimėtą prią kopiją. Dalyviui nesutinkant pateikti asmens tapatybės dokumentą ir / ar elektroninio laiško kopiją, laimėtojas netenka teisės į prizą – mobilųjį telefoną.
  • Žaidime negali dalyvauti UAB DELFI darbuotojai ir jų šeimų nariai.
Jūsų tekstas: *
Prisegtas failas:
Pasirinkti
nėra prisegto failo
Jūsų duomenys:
Vardas:
El. paštas/tel:*
Siųsti
Nėra turinio!
Siunčiama...

Jūs dalyvaujate
DELFI žaidime
įvairiems prizams laimėti.

Laimėtojus skelbsime :

15 val.

PIRMADIENIAIS

Įvyko klaida siunčiant. Pamėginkite dar kartą.
Atgal