„Kvapų situacija Klaipėdoje yra ilgametė ir kompleksinė problema, tad miestiečių aktyvumas ir noras ją spręsti yra tikrai suprantamas ir sveikintinas. Kaip ir sakėme anksčiau – esame pasiruošę pristatyti planus ir atsakyti į klausimus, susijusius su „Grigeo Klaipėda“ įmonės veikla, todėl kviečiame bendruomenės atstovus prie apvalaus stalo racionaliai diskusijai, siekiant aptarti galimus sprendimus ir rasti abi puses tenkinantį kompromisą.

Tikiu, kad aktyviausių bendruomenės atstovų gretose yra žmonių, kurie tikrai nori sužinoti atsakymus į rūpimus klausimus bei ieškoti geriausių sprendimų miestui. Nediskutuojant ir nesiklausant to, deja, nepasieksi, tad lauksime bendruomenių atstovų įmonėje šį ketvirtadienį“, - sako „Grigeo Klaipėda“ vadovas Tomas Eikinas.

Jo teigimu, įmonė jau ėmėsi naujų priemonių kvapų problemai spręsti. Viena iš jų – praėjusią savaitę Nemuno g. 2 pradėtas naudoti papildomas kvapų neutralizavimo įrenginys.

„Rugpjūčio 5d. pradėjome naudoti „AirBorn“ sistemą, kuria purškiant probiotikus, sukuriama dulksnos uždanga, neutralizuojanti ne tik išsiskiriančius kvapus, bet ir jų sukėlėjus. Pirminius kvapų sumažėjimo rezultatus Klaipėdos gyventojai jau turėjo pajusti – pagerėjusi situacija Birutės, Minijos gatvėse“, - sako T. Eikinas.

Taip pat „Grigeo Klaipėda“ vadovas informavo apie prieš savaitę pasirašytą sutartį dėl Dumpiuose esančio komposto išvežimo.

„Jau atlikome komposto transportavimui reikalingus kelio remonto darbus, tad šiandien pradedama vežti pirmoji komposto partija. Iš viso antram panaudojimui bus išvežta daugiau kaip 30 000 tonų komposto“, - teigia „Grigeo Klaipėda“ vadovas.

Susitikimas su Klaipėdos miesto bendruomenių atstovais įvyks rugpjūčio 13 dieną „Grigeo Klaipėda“ bendrovėje adresu Nemuno g. 2, Klaipėdoje. Susitikimo metu planuojama pristatyti įmonės veiklos procesus, nuotekų taršos mažinimo bei kovos su kvapais sprendimus bei aptarti tvaresnės „Grigeo Klaipėda“ kaimynystės mieste strategiją.