SPALVOS. Kaip visada pavasaris atneša gaivias spalvas, bet jokiu būdu jos nėra labai ryškios. Šis sezonas nuo kitų skiriasi savo atspalviais, primenančiais vandeninius dažus – jos yra šviesios tarsi atskiestos vandeniu. Po pilkos žiemos savo garderobą galima atgaivinti žydrais, turkio atspalviais. Pagrindinės šio pavasario spalvos - klasikinės balta ir juoda bei natūralūs rusvi atspalviai. Nors juoda spalva būdingesnė žiemai ir artėjant vasarai jos lieka vis mažiau, tačiau klasikinė juoda vis tiek išlieka tarp populiariausių.

ŠORTAI. Praėjusį rudenį sijonai buvo vienvaldžiai mados industrijos lyderiai, 100 proc. užėmę spintas, gatves ir podiumus, tad kelnių beveik nebebuvo likę. Ilgainiui atsirado toks įdomus reiškinys kaip šortai dėvimi ant pėdkelnių tarsi sijonas. Ši naujovė nejučia pasirodo ir pavasarį – madingos patrumpintos kelnės, šortai, bridžai, kurie derinami ne prie ilgaulių batų, o prie dailių pavasarinių batelių. Nepaisant to, suknelė ir sijonas šį pavasarį kiekvienos madą sekančios moters spintoje turėtų būti numeris vienas.

PALAIDINĖS. Gaivališkas pavasaris išalkusius žvilgsnius vilios permatomo, margo šilko besiplaikstančiais, po krūtine šiek tiek parauktais marškinukais. Norinčios suderinti patogumą ir moteriškumą gatvėje pasirodę su kelnėmis ir suknele neliksite nepastebėtos.

AKSESUARAI. Labai svarbi detalė, kuri pasirodė žiemos metu ir išsikovojo ryškias pozicijas pavasario tendencijų arenoje, yra aukštas liemuo. Tiek metų buvęs pažemintas, šį pavasarį liemuo grįžta į savo vietą, kadangi mados kūrėjus užvaldė aiškus moteriškumas. Vėl madoje - plonas liemuo, todėl pavasarį taliją madinga pabrėžti įvairiausiais diržais bei kaspinais.

PAPUOŠALAI užima itin svarbią vietą madoje, todėl jų bus labai gausu ir artėjantį pavasarį. Jais puošiamos rankos, kojos, jie kabinami ant juosmens, tvirtinami prie diržų. Svarbu, kad jie kabėtų ir tarsi pavasarinis gaivališkas vėjas suktųsi ore. Tai gali būti įvairūs burbuliukai, grandinėlės, smulkios detalės - dizainerės J. Žilėnienės vadinami „viliotiniu“. Geltono metalo - aukso, sendinto vario, parudavusio sidabro - spalva šiuo metu yra madingesnė nei sidabro.

ŠUKUOSENOS. Madingi vis dar išlieka ilgi plaukai, o šukuosenų įvairovė leis atsiskleisti beribei fantazijai. Kailines kepures padėjusios į spintą laukti kitos žiemos, pilką kasdienybę galėsite pagyvinti žaisdamos su plaukais, nes šiemet madinga viskas nuo 60-ųjų „arklio uodegos“ iki įvairių kasyčių, pynimų, perrišimų kaspinais.

MAKIAŽAS. Šį pavasarį makiažas yra gaivus, lengvas, skaidrus, bet gausus. Jis turi matytis - ypatingai pabrėžiamos akys ir skruostai. Lūpos nėra ryškios, jos gali šiek tiek gundančiai blizgėti