D. Kuolio atžvilgiu taip pat prašoma pradėti bylą dėl įžeidimo, o R. Janutienės – taikyti procesinės prievartos priemones – uždrausti jai vesti televizijos laidas.

Advokatas įžvelgia šmeižtą ir kitus nusižengimus televizijos laidoje, kurioje dalyvavo. Tuo metu buvo aptariama L.Stankūnaitės dukros paėmimo iš jos tetos Neringos Venckienės namų operacija. Jis jaučiasi apšmeižtas, kai buvo išvadintas egzekutoriumi, dariusi nusikaltimą prieš vaiką ir valstybę, taip pat skleidžiant neteisingą informaciją apie jo uždarbį ir kt.

DELFI primena, kad dėl R. Janutienės elgesio po šios laidos liko nepatenkintas ir Policijos departamentas - kreipėsi į Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos komisiją ir Žurnalistų etikos inspektorių, prašydamas įvertinti žurnalistės veiksmus, kuomet ji, rengdama reportažą apie mergaitės perdavimo motinai dramą Garliavoje, apstumdė Kauno komisarą Algirdą Kaminską.

Baudžiamojo kodekso 154 straipsnio 2 dalis (apšmeižimas per visuomenės informavimo priemonę) numato baudą, areštą arba laisvės atėmimą iki dvejų metų. Už viešą įžeidimą (baudžiamojo kodekso 155 straipsnio 1 dalis) numatomas laisvėa apribojimas, bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.