Tarnybinis tyrimas kai kuriose dalyse sustabdytas, nes prokuratūra dėl tų pačių įvykių yra pradėjusi ikiteisminius tyrimus. Dabar Imuniteto valdyba ištyrė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pareigūnų veiksmus rengiantis pašalinti kliūtis perduodant mergaitę motinai, Kauno apskrities VPK pareigūnų veiksmus kovo 23 d. Kedžių namuose ir mergytę saugančių Lietuvos kriminalinės policijos biuro (LKPB) pareigūnų veiksmus.

Pasak D. Malaškevičiaus, nustatyta, kad Kauno policija mergaitės perdavimui pasirengė tinkamai (atsižvelgiant į tai, kad pareigūnai, antstolei nusprendus, pasirengimui turėjo tik 3 valandas). Kitų valstybės institucijų, dalyvavusių šioje procedūroje, pasirengimo D. Malaškevičius nesiėmė vertinti.

Imuniteto valdybos viršininko manymu, akivaizdi institucijų bendradarbiavimo ir veiksmų suderinimo stoka.

Kovo 23-iąją Klonio gatvėje buvo daug Kauno policininkų, tačiau į Kedžių namų vidų įėjo tik vienas iš jų - Kauno apskrities VPK Prevencijos skyriaus viršininkas Tauris Stauskis. Tarnybinio tyrimo išvadose konstatuota, kad T. Stauskis savo pareigas (jis turėjo imtis priemonių kliūtims pašalinti – privalėjo neleisti mergaitės artimiesiems trukdyti perdavimui) atliko netinkamai. Tačiau nuobauda jam nebus skiriama, nes situacija buvo neordinarinė, policijos pareigūnai neturėjo tokios patirties.

Tiriant LKPB pareigūno, sugriebusio mergaitės močiutei už rankos, veiksmus, nustatyta, kad jis veikė teisėtai ir pagrįstai, nes L. Kedienė stipriai spaudė pareigūnų saugomą mažametę.

Tarnybinis tyrimas sustabdytas dėl šių dalykų: dėl LKPB pareigūnų prievartos prieš Audronę Skučienę; dėl to, kad namo viduje buvęs T. Stauskis nereagavo į mergaitės pagalbos šauksmą; dėl T. Stauskio grasinimų Vaiko teisių apsaugos tarnybos darbuotojai atsakomybe. Tyrimas sustabdytose dalyse galės būti atnaujintas, kai prokuratūra baigs ikiteisminius tyrimus.