Tarnybos metu stipriai įkaušęs Švenčionių policininkas susidūrė su dviem automobiliais, o atostogaujantis Utenos policininkas, taip pat būdamas neblaivus, padarė avariją, per kurią sužalota pėsčioji.

Apie 10.30 val. Švenčionių r., kelio ivenčionys-Utena 1-ame kilometre, neblaivaus ivenčionių rajono policijos komisariato kriminalinės policijos jaunesniojo inspektoriaus 32 metų Virginijaus Lisovskio vairuojamas nuosavas automobilis "Opel Vectra" išvažiavo į priešinio eismo juostą ir susidūrė su automobiliais "Volkswagen Golf" bei "Volkswagen Jetta".

Per įvykį inspektorius V.Lisovskis buvo sužalotas ir paguldytas į ligoninę. Policininko kraujyje rasta net 3,75 promilės alkoholio. Švenčionių policijos komisariato vadovo Arvydo Siniaus sprendimu kriminalinės policijos jaunesnysis inspektorius V.Lisovskis nušalintas nuo pareigų.

Tai nebe pirmas atvejis, kai V.Lisovskis darbo metu būna girtas. Beveik prieš metus, anot A.Siniaus, vieną sekmadienį jis į darbą atėjo taip pat neblaivus. Tąkart buvo pervestas į žemesnes pareigas, tačiau per pusmetį geru darbu įrodė esąs vertas inspektoriaus laipsnio.

Antroji avarija įvyko apie 13.10 val. Utenoje. Čia Vyžuonų gatvėje neblaivaus ir atostogaujančio Utenos rajono policijos komisariato savivaldybių policijos inspektoriaus 41 metų Viktoro ėemčiugovo vairuojamas automobilis "Audi 80" užvažiavo ant šaligatvio ir partrenkė pėsčiąją 46 metų E.B. Inspektoriaus V.ėemčiugovo kraujyje rasta 2,39 promilės alkoholio.

Plačiau apie tai skaitykite "Lietuvos žiniose"