“VeriSign” yra pagrindinė bendrovė, registruojanti skirtingų kalbų domenus. Šiuo metu domeną galima užregistruoti 350 kalbų, kuriomis šneka daugiau kaip 80 proc. planetos gyventojų. Iki praėjusių metų lapkričio mėnesio, kai buvo įgyvendintas šis projektas, domenų vardai buvo sudaromi tik iš skaičių ir lotyniškų raidžių. Dėl tokių apribojimų ne angliškai kalbantys vartotojai buvo priversti nacionalinius domenus registruoti panašiu pagal tarimą ar lotynišku ekvivalentu.

Domenų registravimas nacionaline kalba dar tebėra aktyviai bandomas. Tai reškia, kad registravimo procese gali būti atlikti pakeitimai, tačiau atsižvelgiant į tai, kad jau yra šimtai milijonų užregistruotų domenų, tai mažai tikėtina.

Šiuo metu darbui su įvairiakalbiais domenais “web” tarnybinėje stotyje turi būti įdiegta speciali programinė įranga, kuri pakeičia nacionalinės kalbos simbolius į RACE formatą, kuris ir naudojamas užklausai į DNS. Ateityje daugiakalbių domenų palaikymas bus įdiegtas į operacines sistemas ir interneto naršykles, o kol kas norint interneto naršyklėje įrašyti domeno pavadinimą ne lotyniškomis raidėmis, reikės iš tinklo atsisiųsti specialią programinę įrangą.

“Microsoft Internet Explorer” vartotojai galės atsisiųsti ją iš "Microsoft" tinklapio, o naudojantieji “Netscape Navigator” ar “Communicator” - iš "Netscape" svetainės.