WAP - tai speciali technologija, leidžianti perduoti duomenis bevieliais kanalais, sujungianti mobilias ir Interneto technologijas į vieną visumą. Naudojant specialias mobilaus telefono modifikacijas, galima ieškoti naudingos informacijos internete ir naudotis duomenų bazėmis.

"Mobiliosios paslaugos užims svarbų vaidmenį DELFI strategijoje", - sako Martynas Nikolajevas, DELFI vystymo direktorius Lietuvoje. "Mobiliųjų interneto vartotojų skaičius peraugs laidinių interneto vartotojų skaičių po keleto metų ir DELFI nori būti vienu iš pirmųjų pasirinkimų šiems žmonėms. Bevielei aplinkai mes jau pritaikėme sudėtingą interneto architektūrą . Bandomosios WAP portalų versijos jau veikia Latvijoje ir Lietuvoje, greitai veiks ir Estijoje. WAP mobilieji telefonai yra orientuoti į masinius vartotojus ir jų skaičius nuolat auga. Mes esame pirmieji, kurie jiems tieks turinį ", - pridūrė jis.

Naudodamiesi mobilia įranga WAP vartotojai laimės paprastą ir saugų priėjimą prie interneto informacijos ir paslaugų, tokių kaip bankininkystė ir pramogos.

Mobiliojo ryšio bendrovė "Radiolinja", įkurta 1998 metais, buvo pirmasis mobiliojo ryšio operatorius Suomijoje. Šiuo metu "Radiolinja Group" sudaro "Radiolinja", "Radiolinja Eesti", "Radiolinja Latvija", "Global Star Northern Europe", "Tresmec Puhelimet" ir kitos kompanijos.

1991 metų kovo 27 dieną "Radiolinja" tinkle buvo atliktas pirmasis GSM skambutis pasaulyje. "Radiolinja" buvo pirmoji pasaulio kompanija, pradėjusi teikti GSM paslaugas komerciniu pagrindu. 1999 metų kovo mėnesį kompanijai "Radiolinja" buvo suteikta viena iš pirmųjų naujos kartos mobiliojo ryšio sistemos (UMTS - Universal Mobile Telecommunications System) licencijų. "Radiolinja" yra viena iš realiausių pretendentų gauti trečiąją GSM 900 licenciją Lietuvoje.