Į 10 „Jauna Žavi Veikli 2006” (JŽV) nominacijų buvo pasiūlytos net 254 Lietuvos moterys, iš kurių į finalą pateko 27 daugiausiai balsų surinkusios kandidatės.

Žaviausia ir veikliausia moterimi išrinkta dainininkė Rūta Ščiogolevaitė, kuri tapo pirmąja ant „Cosmopolitan“ viršelio „nutūpusia“ Lietuvos žvaigžde.

„To viršelio dar nemačiau, – atsiimdama apdovanojimą juokavo Rūta. - Tai pirmas apdovanojimas mano gyvenime, nulemtas ne kažkokių redaktorių ar žmonių, kurie organizuoja konkursą, o skaitytojų. Dešimt metų būnant ant scenos bet koks paskatinimas ir bet kuriam artistui būtų svarbus”.

Kadangi žavios ir veiklios moterys niekada nebūna vienišos, žurnalo skaitytojai Rūtai „pripiršo“ dainininką Mantą Jankavičių – jis apdovanotas „Jaunas Žavus Veiklus 2006“ titulu.

JŽV metų verslininke išrinkta Inga Budrienė, kuriai Kaune priklauso keletas barų ir restoranų: „Kai sužinojau apie apdovanojimą, tiesą sakant, buvau labai nustebusi, nes nežinojau, kad šis konkursas iš viso vyksta.

Skambučio sulaukiau, kai su vyru apsipirkinėjome parduotuvėje. Jis rodė pirštu, kokius mandarinus pirkti, o aš nieko negirdėjau.... Skrajojau kažkur padebesiais... Net nelabai supratau, ką laimėjau.

Be abejo, būti apdovanotai smagu, ypač kai balsavo visiškai nepažįstami žmonės – tai didžiausias pripažinimas“.

JŽV metų mados dizainere tapo Ramunė Piekautaitė. Anot jos, šis apdovanojimas apvainikavo sunkų ir ilgą darbą – šiemet sukako 10 metų, kai gyvuoja dizainerės mados namai, bei tapo gimtadienio dovana.

JŽV metų televizijos veidas – MTV Lietuva vedėja Ugnė Skonsmanaitė: „Šaunu, kad balsavo, ne tik tie, kurie žiūri, bet ir tie, kurie skaito“.

JŽV metų rašytoja skaitytojai beveik vienbalsiai išrinko Jurgą Ivanauskaitę.

„Jurga apie šį apdovanojimą žinojo: „Paradoksalu, kad apdovanojimą gavau tais metais, kai parašiau mažiausiai – du laiškus ir „Odę džiaugsmui“ magaryčių“. Tačiau tai autentiški, išskirtiniai darbai ir, manau, jie kiekvienam skaitytojui suteiks teigiamų jausmų“, – rankoje spausdama „Cosmopolitan„ „žvaigždę“ patikino rašytojos sesuo Radvilė.

JŽV metų dainininke išrinkta Violeta Riaubiškytė, aktore - Inga Jankauskaitė, šokėja - Edita Daniūtė, sportininke – maratonininkė Živilė Balčiūnaitė, žurnaliste - TV3 laidos "Lietuvos ryto televizija" vedėja, kino režisierė Jovita Valeikaitė.