Kontaktai

Rekvizitai

DELFI, UAB

Įmonės kodas: 125483974 

PVM mokėtojo kodas LT254839716

Adresas: Gynėjų g. 16, 01109 Vilnius

El.paštas: info@delfi.lt

Telefonas: (5) 204 54 00,

Faksas: (5) 204 54 03

Susisiekite

DELFI redakcija: delfi@delfi.lt

Specializuoti portalai ir žurnalai: delfi@delfi.lt

Pardavimų skyrius: reklama@delfi.lt

Rinkodara: rinkodara@delfi.lt

Administracija: info@delfi.lt

Skaitytojų komentarų redaktoriai: komentarai@delfi.lt

DELFI Plius: plius@delfi.lt

 

Administracija

Vytautas  Benokraitis

Vytautas Benokraitis

Direktorius
vytautas.benokraitis@delfi.lt
Kristijonas  Šiaulys

Kristijonas Šiaulys

IT skyriaus vadovas
kristijonas.siaulys@delfi.lt
Aušra  Casali

Aušra Casali

Vyr. Finansininkė
ausra.casali@delfi.lt
Loreta Jonutienė

Loreta Jonutienė

Buhalterė
loreta.jonutiene@delfi.lt
Laura Navickienė

Laura Navickienė

Biuro vadovė
laura.navickiene@delfi.lt

DELFI redakcija

Kęstutis Cemnolonskis

Vyr. redaktorės pirmasis pavaduotojas
kestutis.cemnolonskis@delfi.lt
Loreta Laučiuvienė

Loreta Laučiuvienė

Politikos aktualijų redaktorė/Vyr. redaktorės pavaduotoja
loreta.lauciuviene@delfi.lt
Sigutė Limontaitė

Sigutė Limontaitė

Naujienų redaktorė
sigute.limontaite@delfi.lt
Agnė Vasiliauskaitė

Agnė Vasiliauskaitė

Naujienų redaktorė
agne.vasiliauskaite@delfi.lt
Liudmila Timofejeva

Liudmila Timofejeva

Naujienų redaktorė
liudmila.timofejeva@delfi.lt
Dalia Plikūnė

Dalia Plikūnė

Politikos aktualijų žurnalistė
dalia.plikune@delfi.lt

Simona Voveriūnaitė

Politikos aktualijų žurnalistė
simona.voveriunaite@delfi.lt

Vytautas Jokubauskas

Užsienio naujienų redaktorius
vytautas.jokubauskas@delfi.lt
Inga Dubauskienė

Inga Dubauskienė

Užsienio naujienų redaktorė
inga.dubauskiene@delfi.lt

Paulius Paulaitis

Verslo naujienų redaktorius
paulius.paulaitis@delfi.lt

Raminta Rakauskė

Verslo aktualijų žurnalistė
raminta.rakauske@delfi.lt
Jūratė Žuolytė

Jūratė Žuolytė

M360 ir DELFI Kultūra redaktorė
jurate.zuolyte@m360.lt

Vytautė Merkytė

DELFI Mokslo ir IT redaktorė
vytaute.merkyte@delfi.lt
Eglė Lungytė

Eglė Lungytė

Socialinių medijų redaktorė
egle.lungyte@delfi.lt
Kornelija Jasiūnaitė

Kornelija Jasiūnaitė

Socialinių tinklų redaktorė, DELFI TV laidų vedėja
kornelija.jasiunaite@delfi.lt

Vaidas Saldžiūnas

Korespondentas gynybos temomis
vaidas.saldziunas@delfi.lt
Kristina Kybartaitė

Kristina Kybartaitė

DELFI Miestai redaktorė
kristina.kybartaite@delfi.lt
Jogintė Užusienytė

Jogintė Užusienytė

Piliečio redaktorė
joginte.uzusienyte@delfi.lt

Gintarė Urnikienė

Rubrikos "Veidai" redaktorė
gintare.urnikiene@delfi.lt

Jurga Grigienė

DELFI Gyvenimo redaktorė
jurga.grigiene@delfi.lt

Agnė Keizikienė

DELFI specialių turinio projektų vadovė, DELFI Vaikai redaktorė
agne.keizikiene@delfi.lt
Aistė Meidutė

Aistė Meidutė

DELFI Melo detektoriaus redaktorė
aiste.meidute@delfi.lt

Modesta Meškė

DELFI Maistas redaktorė, fotožurnalistė
modesta.meske@delfi.lt
Arūnas Milašius

Arūnas Milašius

DELFI Agro redaktorius
arunas.milasius@delfi.lt

Tomas Janonis

DELFI turinio projektų redaktorius
tomas.janonis@delfi.lt

Justina Maciūnaitė

DELFI turinio projektų žurnalistė
justina.maciunaite@delfi.lt
Brigita Ragickaitė

Brigita Ragickaitė

DELFI turinio projektų žurnalistė
brigita.ragickaite@delfi.lt

Aurelija Karaliūtė

DELFI turinio projektų žurnalistė
aurelija.karaliute@delfi.lt
Nerijus Povilaitis

Nerijus Povilaitis

žurnalsitas Kaune
nerijus.povilaitis@delfi.lt
Oleg Jerofejev

Oleg Jerofejev

RU.DELFI.lt vyr. redaktorius
oleg.jerofejev@delfi.lt
Evgenii Titov

Evgenii Titov

RU.DELFI.lt žurnalistas
evgenii.titov@delfi.lt
Anhelina Hudkova

Anhelina Hudkova

RU.DELFI.lt žurnalistė
anhelina.hudkova@delfi.lt
Šarūnas Mažeika

Šarūnas Mažeika

DELFI TV ir FOTO skyrių vadovas
sarunas.mazeika@delfi.lt
Andrius Ufartas

Andrius Ufartas

Fotografas
andrius.ufartas@delfi.lt
Domantas Pipas

Domantas Pipas

Fotografas
domantas.pipas@delfi.lt
Karolina Pansevič

Karolina Pansevič

Fotografė
karolina.pansevic@delfi.lt
Kiril Čachovskij

Kiril Čachovskij

Fotografas
kiril.cachovskij@delfi.lt
Tomas Vinickas

Tomas Vinickas

Fotografas
tomas.vinickas@delfi.lt
Orestas Gurevičius

Orestas Gurevičius

Fotografas
orestas.gurevicius@delfi.lt
Martynas Lapinskas

Martynas Lapinskas

DELFI TV redaktorius
martynas.lapinskas@delfi.lt
Kristina Ciparytė

Kristina Ciparytė

DELFI TV redaktorė
kristina.ciparyte@delfi.lt
Justinas Arlauskas

Justinas Arlauskas

DELFI TV projektų redaktorius
justinas.arlauskas@delfi.lt
Arnas Mazėtis

Arnas Mazėtis

DELFI TV laidų vedėjas - žurnalistas
arnas.mazetis@delfi.lt
Martynas Bauža

Martynas Bauža

DELFI TV studijos režisierius
martynas.bauza@delfi.lt
Milda Motiekaitytė

Milda Motiekaitytė

DELFI TV vaizdo režisierius
milda.motiekaityte@delfi.lt
Justas Čėsna

Justas Čėsna

DELFI TV vaizdo režisierius
justas.cesna@delfi.lt
Aleksandras Zaikinas

Aleksandras Zaikinas

DELFI TV vaizdo režisierius
aleksandras.zaikinas@delfi.lt
Robertas Narmontas

Robertas Narmontas

DELFI TV operatorius
robertas.narmontas@delfi.lt
Rinatas Chairulinas

Rinatas Chairulinas

DELFI TV operatorius
rinatas.chairulinas@delfi.lt
Monika Deveikytė

Monika Deveikytė

Vertėjų skyriaus vadovė
monika.deveikyte@delfi.lt
Eglė Gabrilavičiūtė

Eglė Gabrilavičiūtė

Vertėja
egle.gabrilaviciute@delfi.lt
Inga Kazakevičiūtė

Inga Kazakevičiūtė

Vertėja
inga.kazakeviciute@delfi.lt
Eglė Remeikytė

Eglė Remeikytė

Vertėja
egle.remeikyte@delfi.lt
Liudmila Monkevičė

Liudmila Monkevičė

Vertėja
liudmila.monkevice@delfi.lt
Emilija Ferdmanaitė

Emilija Ferdmanaitė

Vertėja
emilija.ferdmanaite@delfi.lt
Rita Vidugirienė

Rita Vidugirienė

Vertėja
rita.vidugiriene@delfi.lt
Tomas Einoris

Tomas Einoris

Vertėjas
tomas.einoris@delfi.lt
Ignas Rusilas

Ignas Rusilas

Vykdantysis prodiuseris
ignas.rusilas@delfi.lt

Pardavimų skyrius

Jonas Gilys

Jonas Gilys

Komercijos vadovas
jonas.gilys@delfi.lt
Viktorija Forosenko

Viktorija Forosenko

Pardavimų vadovė
viktorija.forosenko@delfi.lt
Andrius Bagdonavičius

Andrius Bagdonavičius

Tyrimų vadovas
andrius.bagdonavicius@delfi.lt
Sigitas Berlinskas

Sigitas Berlinskas

Pardavimų grupės vadovas
sigitas.berlinskas@delfi.lt
Ingrida Stakėnienė

Ingrida Stakėnienė

Reklamos projektų vadovė
ingrida.stakeniene@delfi.lt
Daiva Juozaitytė

Daiva Juozaitytė

Reklamos projektų vadovė
daiva.juozaityte@delfi.lt
Jūratė Savickienė

Jūratė Savickienė

Reklamos projektų vadovė
jurate.savickiene@delfi.lt
Margarita Tamošaitienė

Margarita Tamošaitienė

Reklamos projektu vadovė
margarita.tamosaitiene@delfi.lt
Aistė Navickė

Aistė Navickė

Pardavimų grupės vadovė
aiste.matuzaite@delfi.lt
Monika Augustinaitytė

Monika Augustinaitytė

Reklamos projektų vadovė
monika.augustinaityte@delfi.lt
Agnė Presė

Agnė Presė

Reklamos projektų vadovė
agne.prese@delfi.lt
Giedrė Janavičiūtė

Giedrė Janavičiūtė

Reklamos projektų vadovė
giedre.janaviciute@delfi.lt
Arnas Skardžius

Arnas Skardžius

Reklamos projektų vadovas
arnas.skardzius@delfi.lt
Klaidas Vizgirda

Klaidas Vizgirda

Reklamos projektų vadovas
klaidas@adnetmedia.lt
Patricija Paulonytė

Patricija Paulonytė

Reklamos projektų vadovė
patricija@adnetmedia.lt
Ugnė Jodikaitytė

Ugnė Jodikaitytė

Reklamos projektų vadovė
ugne@adnetmedia.lt
Artūr Volčok

Artūr Volčok

DELFI Grupės Klientų aptarnavimo skyriaus vadovas
artur.volcok@delfi.lt
Lina Prelgauskaitė

Lina Prelgauskaitė

DELFI grupės reklamos sistemų WEB planuotoja
lina.prelgauskaite@delfi.lt
Alina Kucinienė

Alina Kucinienė

DELFI grupės reklamos sistemų WEB planuotoja
alina.kuciniene@delfi.lt
Greta Švilpaitė

Greta Švilpaitė

Reklamos projektų koordinatorė
greta.svilpaite@delfi.lt
Agnė Karalienė

Agnė Karalienė

Reklamos kampanijų koordinatorė
agne.karaliene@delfi.lt
Justina Kviklytė

Justina Kviklytė

Kokybės vadovė
justina@adnetmedia.lt
Akvilė Gustaitė

Akvilė Gustaitė

Reklamos planuotoja
akvile@adnetmedia.lt

Verslo plėtros skyrius

Monika Jakučionytė

Monika Jakučionytė

Projektų vadovė
monika.jakucionyte@delfi.lt
Asta Dumšytė

Asta Dumšytė

Alio.lt administratorė
asta.dumsyte@delfi.lt

Rinkodara

Irmantas Matilionis

Irmantas Matilionis

Rinkodaros vadovas
irmantas.matilionis@delfi.lt
Sandra Šalčė

Sandra Šalčė

Rinkodaros projektų vadovė
sandra.salce@delfi.lt
Saulius Žvirgždas

Saulius Žvirgždas

Kūrybos vadovas
saulius.zvirgzdas@delfi.lt
Sandra Meškauskaitė-Stepšienė

Sandra Meškauskaitė-Stepšienė

Konferencijų ir renginių skyriaus vadovė
sandra.meskauskaite@delfi.lt

Dizaino skyrius

Mantas Gudauskas

Mantas Gudauskas

Dizaino skyriaus vadovas
mantas.gudauskas@delfi.lt
Rimas Pocius

Rimas Pocius

Dizaineris
rimas.pocius@delfi.lt