Kontaktinė informacija

DELFI redakcija: delfi@delfi.lt

Specializuoti portalai ir žurnalai: delfi@delfi.lt

Pardavimų skyrius: reklama@delfi.lt

Rinkodara: rinkodara@delfi.lt

Administracija: info@delfi.lt

Skaitytojų komentarų redaktoriai: komentarai@delfi.lt

DELFI, UAB

Įmonės kodas: 125483974 

PVM mokėtojo kodas LT254839716

Adresas: Gynėjų g. 16, 01109 Vilnius

El.paštas: info@delfi.lt

Telefonas: (5) 204 54 00, Faksas: (5) 204 54 03

Administracija

Vytautas  Benokraitis

Vytautas Benokraitis

Direktorius
vytautas.benokraitis@delfi.lt
Kristijonas  Šiaulys

Kristijonas Šiaulys

IT skyriaus vadovas
kristijonas.siaulys@delfi.lt
Aušra  Casali

Aušra Casali

Vyr. Finansininkė
ausra.casali@delfi.lt
Loreta Jonutienė

Loreta Jonutienė

Buhalterė
loreta.jonutiene@delfi.lt
Laura Navickienė

Laura Navickienė

Biuro vadovė
laura.navickiene@delfi.lt

DELFI redakcija

Profesionali DELFI žurnalistų, fotografų ir TV komanda kasdien savo skaitytojams pateikia operatyvias, objektyvias, patikimas naujienas iš Lietuvos ir pasaulio. Mums pavyko suderinti greitį ir kokybę, todėl mes 15 metų esame naujienų portalas Nr. 1. Solidūs DELFI apžvalgininkai padeda portalui užtikrinti nuomonių įvairovę ir skatina portalo autorius diskutuoti visuomenei svarbiausiomis temomis.
Loreta Laučiuvienė

Loreta Laučiuvienė

Politikos aktualijų redaktorė/Vyr. redaktorės pavaduotoja
loreta.lauciuviene@delfi.lt
Sigutė Limontaitė

Sigutė Limontaitė

Naujienų redaktorė
sigute.limontaite@delfi.lt
Kristina Kybartaitė

Kristina Kybartaitė

Naujienų redaktorė
kristina.kybartaite@delfi.lt
Tomas Vaitelė

Tomas Vaitelė

Naujienų redaktorius
tomas.vaitele@delfi.lt
Dalia Plikūnė

Dalia Plikūnė

Politikos aktualijų žurnalistė
dalia.plikune@delfi.lt
Aleksandra Ketlerienė

Aleksandra Ketlerienė

Politikos aktualijų žurnalistė
aleksandra.ketleriene@delfi.lt
Kristina Pocytė

Kristina Pocytė

Aktualijų žurnalistė
kristina.pocyte@delfi.lt
Inga Dubauskienė

Inga Dubauskienė

Užsienio naujienų redaktorė
inga.dubauskiene@delfi.lt
Paulius Paulaitis

Paulius Paulaitis

Verslo naujienų redaktorius
paulius.paulaitis@delfi.lt
Martynas Žilionis

Martynas Žilionis

Aktualijų ir verslo žurnalistas
martynas.zilionis@delfi.lt
Justina Ilkevičiūtė

Justina Ilkevičiūtė

Verslo aktualijų žurnalistė
justina.ilkeviciute@delfi.lt
Jūratė Žuolytė

Jūratė Žuolytė

M360 redaktorė
jurate.zuolyte@m360.lt
Eglė Lungytė

Eglė Lungytė

Socialinių medijų redaktorė
egle.lungyte@delfi.lt
Kornelija Jasiūnaitė

Kornelija Jasiūnaitė

Socialinių tinklų redaktorė
kornelija.jasiunaite@delfi.lt
Artūras Morozovas

Artūras Morozovas

Specialusis korespondentas
arturas.morozovas@delfi.lt
Žiedūnė Juškytė

Žiedūnė Juškytė

DELFI Sveikatos redaktorė
ziedune.juskyte@delfi.lt
Vaidas Saldžiūnas

Vaidas Saldžiūnas

Korespondentas gynybos temomis
vaidas.saldziunas@delfi.lt
Rita Gečiūnaitė

Rita Gečiūnaitė

Žurnalistė Klaipėdoje
rita.geciunaite@delfi.lt
Mindaugas Laukagalis

Mindaugas Laukagalis

Kriminalinių aktualijų žurnalistas
mindaugas.laukagalis@delfi.lt
Jogintė Užusienytė

Jogintė Užusienytė

Piliečio redaktorė
joginte.uzusienyte@delfi.lt
Gintarė Urnikienė

Gintarė Urnikienė

Rubrikos "Veidai" redaktorė
gintare.urnikiene@delfi.lt
Jurga Grigienė

Jurga Grigienė

DELFI Gyvenimo redaktorė
jurga.grigiene@delfi.lt
Lina Mustafinaitė

Lina Mustafinaitė

DELFI Mokslo ir IT redaktorė
lina.mustafinaite@delfi.lt
Aurimas Kuckailis

Aurimas Kuckailis

Sporto žurnalistas
aurimas.kuckailis@delfi.lt
Linas Jocius

Linas Jocius

Sporto žurnalistas
linas.jocius@delfi.lt
Rytis Kazlauskas

Rytis Kazlauskas

SPORTO TV redaktorius
rytis.kazlauskas@delfi.lt
Julija Vercinskė

Julija Vercinskė

DELFI specialių turinio projektų vadovė
julija.vercinske@delfi.lt
Dalia Vaitkutė-Šiaulienė

Dalia Vaitkutė-Šiaulienė

DELFI Kelionės redaktorė
dalia.vaitkute@delfi.lt
Modesta  Meškė

Modesta Meškė

DELFI Stilius, Maistas ir Kelionės fotožurnalistė
modesta.meske@delfi.lt
Arūnas Milašius

Arūnas Milašius

DELFI Agro redaktorius
arunas.milasius@delfi.lt
Gintarė Bakūnaitė

Gintarė Bakūnaitė

DELFI turinio projektų specialioji korespondentė
gintare.bakunaite@delfi.lt
Tomas Janonis

Tomas Janonis

DELFI turinio projektų redaktorius
tomas.janonis@delfi.lt
Justina Maciūnaitė

Justina Maciūnaitė

DELFI turinio projektų žurnalistė
justina.maciunaite@delfi.lt
Brigita Ragickaitė

Brigita Ragickaitė

DELFI turinio projektų žurnalistė
brigita.ragickaite@delfi.lt
Aurelija Karaliūtė

Aurelija Karaliūtė

DELFI turinio projektų žurnalistė
aurelija.karaliute@delfi.lt
Vytautė Merkytė

Vytautė Merkytė

DELFI turinio projektų žurnalistė
vytaute.merkyte@delfi.lt
Paulius Garkauskas

Paulius Garkauskas

Kauno skyriaus žurnalistas
paulius.garkauskas@delfi.lt
Mantas Jokubauskas

Mantas Jokubauskas

Reporteris Kaune
mantas.jokubauskas@delfi.lt
Oleg Jerofejev

Oleg Jerofejev

RU.DELFI.lt vyr. redaktorius
oleg.jerofejev@delfi.lt
Šarūnas Mažeika

Šarūnas Mažeika

DELFI TV ir FOTO skyrių vadovas
sarunas.mazeika@delfi.lt
Andrius Ufartas

Andrius Ufartas

Fotografas
andrius.ufartas@delfi.lt
Domantas Pipas

Domantas Pipas

Fotografas
domantas.pipas@delfi.lt
Karolina Pansevič

Karolina Pansevič

Fotografė
karolina.pansevic@delfi.lt
Kiril Čachovskij

Kiril Čachovskij

Fotografas
kiril.cachovskij@delfi.lt
Tomas Vinickas

Tomas Vinickas

Fotografas
tomas.vinickas@delfi.lt
Orestas Gurevičius

Orestas Gurevičius

Fotografas
orestas.gurevicius@delfi.lt
Martynas Lapinskas

Martynas Lapinskas

DELFI TV redaktorius
martynas.lapinskas@delfi.lt
Kristina Ciparytė

Kristina Ciparytė

DELFI TV redaktorė
kristina.ciparyte@delfi.lt
Justinas Arlauskas

Justinas Arlauskas

DELFI TV projektų žurnalistas
justinas.arlauskas@delfi.lt
Robertas Narmontas

Robertas Narmontas

DELFI TV operatorius
robertas.narmontas@delfi.lt
Rinatas Chairulinas

Rinatas Chairulinas

DELFI TV operatorius
rinatas.chairulinas@delfi.lt
Aleksandras Zaikinas

Aleksandras Zaikinas

DELFI TV vaizdo režisierius
aleksandras.zaikinas@delfi.lt
Justas Čėsna

Justas Čėsna

DELFI TV vaizdo režisierius
justas.cesna@delfi.lt
Monika Deveikytė

Monika Deveikytė

Vertėjų skyriaus vadovė
monika.deveikyte@delfi.lt
Kristina Senkuvienė

Kristina Senkuvienė

Vertėja
kristina.senkuviene@delfi.lt
Eglė Gabrilavičiūtė

Eglė Gabrilavičiūtė

Vertėja
egle.gabrilaviciute@delfi.lt
Inga Kazakevičiūtė

Inga Kazakevičiūtė

Vertėja
inga.kazakeviciute@delfi.lt
Eglė Remeikytė

Eglė Remeikytė

Vertėja
egle.remeikyte@delfi.lt
Ignas Rusilas

Ignas Rusilas

Vykdantysis prodiuseris
ignas.rusilas@delfi.lt

Pardavimų skyrius

Jonas Gilys

Jonas Gilys

Pardavimų skyriaus vadovas
jonas.gilys@delfi.lt
Andrius Bagdonavičius

Andrius Bagdonavičius

Tyrimų vadovas
andrius.bagdonavicius@delfi.lt
Sigitas Berlinskas

Sigitas Berlinskas

Pardavimų grupės vadovas
sigitas.berlinskas@delfi.lt
Ingrida Stakėnienė

Ingrida Stakėnienė

Reklamos projektų vadovė
ingrida.stakeniene@delfi.lt
Daiva Juozaitytė

Daiva Juozaitytė

Reklamos projektų vadovė
daiva.juozaityte@delfi.lt
Jūratė Savickienė

Jūratė Savickienė

Reklamos projektų vadovė
jurate.savickiene@delfi.lt
Aistė Matuzaitė

Aistė Matuzaitė

Pardavimų grupės vadovė
aiste.matuzaite@delfi.lt
Paulius Balčiukynas

Paulius Balčiukynas

Reklamos projektų vadovas
paulius.balciukynas@delfi.lt
Viktorija Forosenko

Viktorija Forosenko

Pardavimų grupės vadovė
viktorija.forosenko@delfi.lt
Agnė Presė

Agnė Presė

Reklamos projektų vadovė
agne.prese@delfi.lt
Gintarė Žalgevičienė

Gintarė Žalgevičienė

Reklamos projektų vadovė
gintare.zalgeviciene@delfi.lt
Giedrė Janavičiūtė

Giedrė Janavičiūtė

Reklamos projektų vadovė
giedre.janaviciute@delfi.lt
Artūr Volčok

Artūr Volčok

DELFI Grupės Klientų aptarnavimo skyriaus vadovas
artur.volcok@delfi.lt
Lina Prelgauskaitė

Lina Prelgauskaitė

DELFI grupės reklamos sistemų WEB planuotoja
lina.prelgauskaite@delfi.lt
Greta Švilpaitė

Greta Švilpaitė

DELFI grupės reklamos sistemų WEB planuotoja
greta.svilpaite@delfi.lt
Alina Kucinienė

Alina Kucinienė

DELFI grupės reklamos sistemų WEB planuotoja
alina.kuciniene@delfi.lt
Arnas Skardžius

Arnas Skardžius

Reklamos projektų vadovas
arnas.skardzius@delfi.lt

Verslo plėtros skyrius

Dmitrij  Kočegarov

Dmitrij Kočegarov

Verslo plėtros skyriaus vadovas
dmitrij.kocegarov@delfi.lt
Monika Jakučionytė

Monika Jakučionytė

Verslo plėtros jaunesnioji projektų vadovė
monika.jakucionyte@delfi.lt
Arnas Skardžius

Arnas Skardžius

Reklamos projektų vadovas
arnas.skardzius@delfi.lt
Asta Dumšytė

Asta Dumšytė

Alio.lt administratorė
asta.dumsyte@delfi.lt

Rinkodara

Kristina  Valaitytė

Kristina Valaitytė

Rinkodaros skyriaus vadovė
kristina.valaityte@delfi.lt
Sandra Šalčė

Sandra Šalčė

Rinkodaros projektų vadovė
sandra.salce@delfi.lt

Dizaino skyrius

Mantas Gudauskas

Mantas Gudauskas

Dizaino skyriaus vadovas
mantas.gudauskas@delfi.lt
Mantas Baliukas

Mantas Baliukas

Dizaineris
mantas.baliukas@delfi.lt
Rimas Pocius

Rimas Pocius

Dizaineris
rimas.pocius@delfi.lt
Ruta Cinkus

Ruta Cinkus

Dizainerė
ruta.cinkus@delfi.lt