Rungtynes taikliu tritaškiu pradėjo Vaidotas Volkus (3:0). Šeimininkai vis didino savo pranašumą, tačiau 5 taškus iš eilės pelnę svečiai iš Kauno išsiveržė į priekį (6:7). Kėdainiečiai spurtavo ir įpusėjus kėliniui jau buvo priekyje (15:13). Iki kėlinio pabaigos likus žaisti 2 minutėms rezultatas dar buvo lygus, tačiau žalgiriečių spurtas 9:2 leido išsiveržti į priekį ir sužaidus pirmąjį kėlinį pirmauti 7 taškų skirtumu – 21:28.

Antrąjį ketvirtį 4 taškais iš eilės pradėjo svečiai, dviem baudos metimais atsakė Roderickas Camphoras (23:32). Žalgiriečiai spurtavo 7:0 ir padidino savo pranašumą, tačiau sėkmingą atkarpą surengę „Nevėžio“ krepšininkai sumažino deficitą (30:41). Ketvirčio pabaigą sėkmingiau sužaidę svečiai sužaidus pirmąją rungtynių pusę turėjo 19 taškų persvarą- 40:59.

Trečiojo ketvirčio pradžioje taikliais metimais apsikeitė V.Volkus bei Donatas Tarolis (42:61). Antrąją kėlinio pusę sėkmingai pradėję kauniečiai dar labiau padidino turėtą persvarą (47:71). Likusį ketvirčio laiką abiejų komandų krepšininkai keitėsi rezultatyviomis atakomis ir sužaidus trečiąjį rungtynių kėlinį užtikrintai pirmavo „Žalgiris“ – 53:81.

Lemiamą ketvirtį taikliu tritaškiu pradėjo Vytenis Lipkevičius, jam 4 taškais iš eilės atsakė „Nevėžio“ krepšininkai (57:84). Svečių spurtas 8:3 dar labiau padidino turėtą pranašumą (65:102). Likusį kėlinio laiką ekipų krepšininkai keitėsi rezultatyviomis atakomis, o aidinti finalinė rungtynių sirena skelbė kauniečių pergalę – 112:74.

„Žalgiris“: Artūras Gudaitis 20 (14/14 baudos), Siimas-Sanderis Vene 16 (9 atk. kam.), Vytenis Lipkevičius 12, Willas Cherry, Jamesas Andersonas bei Edgaras Ulanovas po 11, Robertas Javtokas 10 taškų.

„Nevėžis“: Marcusas Monroe 21, Vaidotas Volkus 19, Rytis Biliartas 10, Novaras Gadsonas bei Roderickas Camphoras po 7 taškus.