„Lietuvos rytas“ rungtynes pradėjo užtikrintai ir sužaidus penkias minutes pirmavo (6:13). Vilniečių gretose pirmoje kėlinio pabaigoje debiutavo Kšištofas Lavrinovičius ir iš karto pasižymėjo taškais (10:22). Po pirmojo ketvirčio „Mažeikiai“ turėjo 13-kos taškų deficitą 12:25.

K.Lavrinovičiaus vedini sostinės krepšininkai nemažino apsukų ir antrajame ketvirtyje bei po devintojo aukštaūgio taško dar labiau nutolo (18:35). Raimundas Danys tritaškiu metimu šiek tiek sumažino deficitą (24:39). Kėlinį dvitaškiais metimais baigė Mindaugas Lukauskis ir Adas Juškevičius, o „Lietuvos rytas“ po pirmos rungtynių pusės pirmavo 29:48.

Bet kokias aikštelės šeimininkų mintis apie pergalę vilniečiai panaikino trečiajame kėlinyje. Pirmą kėlinio dalį jie laimėjo 7:16 ir įgijo rekordinį pranašumą (38:69). Po trijų kėlinių „Lietuvos rytas“ pirmavo 45:71.

Pasinaudoję svečių atsipalaidavimu „Mažeikiai“ ketvirtą kėlinį pradėjo spurtu 17:3 ir sumažino atsilikimą (62:74). Virginijus Šeškus į aikštelę grąžino startinio penketo krepšininkus ir vilniečiai stabilizavo padėtį bei iškovojo pergalę 87:74.

„Mažeikiai“: Ignas Razutis 17 tšk., Darius Tarvydas 17 tšk., Gediminas Maceina 10 tšk., Vytautas Pikalavičius 9 tšk., (13 at. kam.), Arvydas Gydra 8 tšk.

„Lietuvos rytas“: Antanas Kavaliauskas 18 tšk. (8 at. kam.), Kšištofas Lavrinovičius 16 tšk. (7 at. kam.), Gediminas Orelikas 13 tšk., Martynas Gecevičius 11 tšk.