Mantas Valavičius

66 straipsnių

Kauniečiai ir laikinosios sostinės svečiai kviečiami į viešas bokso treniruotes, kurias ves geriausi Lietuvos boksininkai ir bušido žvaigždė. Jau ketvirtus metus iš eilės viešas treniruotes Dainų slėnyje organizuoja treneris Marius Palionis. Jam talkina ir Lietuvos bokso rinktinės treneris Vidas Bru...

Lietuvos bokso rinktinė šeštadienį įrodė pranašumą prieš ukrainiečius. Kėdainių arenoje vyko dešimt kovų - trys jaunimo ir septynios suaugusiųjų. Lietuviai laimėjo septynias kovas, ukrainiečiai - dvi, viena kova baigėsi lygiosiomis.

Lietuvos bokso rinktinė dalyvavo tradiciniame „Ruskaturnaus“ turnyre Suomijoje. Kalėdų senio rezidencija garsėjančioje Laplandijos sostinėje Rovaniemyje lietuviai susižėrė svarbiausius prizus – laimėjo komandų įskaitoje ir iškovojo geriausiam boksininkui skiriamą prizą.

Ukrainoje vykstančiame Europos bokso čempionate debiutavo Saimonas Banys. 19-etis lietuvis pirmoje svorio kategorijos iki 69 kg kovoje susitiko su praėjusio 2015 m. Europos čempionato vicečempionu ir 2016 m. Rio de Žaneiro olimpiados dalyviu anglu Patu McCormacku.

Trečiadienį Kauno sporto halėje prasidės tarptautinis Algirdo Šociko bokso turnyras. Jau 21-us metus iš eilės organizuojamas A. Šociko turnyras yra vienas didžiausių Europoje. 2015 metais turnyrui suteikta aukščiausia Tarptautinės bokso federacijos (AIBA) A kategorija.