Brigita Ivanauskaitė

37 straipsnių

Lietuvos moterų rankinio rinktinė lapkričio 30 – gruodžio 2 dienomis stos į kovą pasaulio čempionato atrankos varžybose Šveicarijoje. Prieš laukiantį svarbiausią šių metų iššūkį vyriausiasis rinktinės treneris iš Danijos Bo Miltonas Andersenas paskelbė kviečiamų žaidėjų sąrašą.

Ketvirtadienį baigėsi Lietuvos moterų rankinio čempionatas, kur Garliavoje vietos HC „Garliava SM-CASCADA“ komanda didžiajame finale trečią kartą iš eilės nugalėjo titulą gynusią Kauno „ACME-Žalgirį“ rezultatu 35:31 (21:13) ir laimėjusios seriją sausu rezultatu 3-0 iškovojo šalies čempionių vardus.

rankinis.lt

Lietuvos merginų iki 19 metų rankinio rinktinė, kuri ruošiasi Europos čempionato atrankos kovoms, surengė treniruočių stovyklą Alytuje. Kovo 3–7 dienomis šios kartos merginos varžysis antroje atrankos grupėje, kurioje be mūsų komandos dar yra šeimininkės ispanės ir pajėgios rumunių bei islandžių eki...

LRF

Lietuvos moterų rankinio rinktinė pralaimėjo Europos atrankos pirmos grupės rungtynes Rumunijos ekipai 24:34 (11:20). Pasaulio čempionato bronzos medalio laimėtojos viską išsprendė jau pirmame kėlinyje, o antrame leido daugiau žaisti atsarginėms žaidėjoms ir bandė įvairius naujus derinius.